Mini 0801 GPS Fonksiyonlu Araç İçi Kaza Kayıt Kamerası

Bende bu kameranın ufaklığı ve kalitesi hoşuma gitti diğerleri çok kaba duruyor 803 gps dahili hafızası olmayan 93 usd yani 230 tl felan sizce bu ürüne değermi?

Kalitesine göre fiyatı gayet iyi fakat 24 saat kayıt yapmak istiyorsanız ısınma potansiyeli yüzünden başka ürünlere de bakabilirsiniz.

Mini 0801 kamera ile hafif yağmurlu bulutlu havada çekim

Eu8

0
Hayırlı olsun ve emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş..
Benim sormak istediğim kontağı açar açmaz (1-2 sn gecikme olabilir tabi) aktive oluyor mu ? Bunu niye soruyorum :) Aksiyon kamera vs olsa ben unuturum..kontak çevirince kendi çalışmalı

Bir de sigara içmem ama estetik kaygım var çakmak girişinde sürekli kablo kalma zorunda mı ? Ayrıca piyasada sadece kamera olarak alabileceğim USB bir ürün varmıdır ?(yeni bir android double dın buldun öne kamera için giriş ve kayıt yapma fonksiyonu varmış)
Onu alıp bir taşla kuş katliamı mı yapsam ;)

Bahsettiğim ürün linki şu 4. dakika
https://www.youtube.com/watch?v=QKaZGNTj26E

Son düzenleme:
hayırlı olsun onur hocam. bende de var aynısından yaklaşık 1.5 -2 yıl oldu heralde.
kendi çakmak girişi ile kullanın diğer usb girşiler ile kullanınca cihaz kendinden geçiyor, tecrübe ile sabittir. ben tekrar orjinal kablosu ile kullanmaya başladım. madem navi cihazı da var size müsait bir zamanda görüntüyü kameradan navi cihazına aktarma ile ilgili paylaşımlarda bulunayım :))

hayırlı olsun onur hocam. bende de var aynısından yaklaşık 1.5 -2 yıl oldu heralde.
kendi çakmak girişi ile kullanın diğer usb girşiler ile kullanınca cihaz kendinden geçiyor, tecrübe ile sabittir. ben tekrar orjinal kablosu ile kullanmaya başladım. madem navi cihazı da var size müsait bir zamanda görüntüyü kameradan navi cihazına aktarma ile ilgili paylaşımlarda bulunayım :))

Haydar hocam teşekkür ederim. Uzun zamandır görememiştim seni buralarda.
Ben de orjinal çakmak kablosu ile kullanıyorum.
Eminim ki senin güzel projen vardır

Hayırlı olsun ve emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş..
Benim sormak istediğim kontağı açar açmaz (1-2 sn gecikme olabilir tabi) aktive oluyor mu ? Bunu niye soruyorum :) Aksiyon kamera vs olsa ben unuturum..kontak çevirince kendi çalışmalı

Bir de sigara içmem ama estetik kaygım var çakmak girişinde sürekli kablo kalma zorunda mı ? Ayrıca piyasada sadece kamera olarak alabileceğim USB bir ürün varmıdır ?(yeni bir android double dın buldun öne kamera için giriş ve kayıt yapma fonksiyonu varmış)
Onu alıp bir taşla kuş katliamı mı yapsam ;)

Bahsettiğim ürün linki şu 4. dakika
https://www.youtube.com/watch?v=QKaZGNTj26E

Teşekkür ederim hocam.
Kamera devamlı olarak çakmak girişine takılı kalıyor. Kontak çevrilince 1-2 sn içinde çalışıyor.
Kontak kapatılınca 5-6 sn içinde kendi kendine kapanıyor.
Çakmak girişi çoklayıcılarla bu sorunu halledebilirsiniz.

Haydar hocam teşekkür ederim. Uzun zamandır görememiştim seni buralarda.
Ben de orjinal çakmak kablosu ile kullanıyorum.
Eminim ki senin güzel projen vardır

hocam çok farklı projeler var kafamda. 10 ay sonra trabzon maceram kapanıyor, sonrasında nerede ne yapacağımız belli değil , biliyorsun.

yolda bişey yakaldığımda kameranın ekranı küçük olduğu için navitech cihazda tekrar izliyordum zevkli oluyordu. kimi zaman yağışlı yolda makas atıp yola ters yöne dönen bir kamyonet kimi zaman kamyoncuyu döven otomobil sürücüleri.

birisi demiş ya hani burada yaşamasak ve vatandaşı olmasak aslında Türkiye baya eğlenceli bir ülke :)

hocam çok farklı projeler var kafamda. 10 ay sonra trabzon maceram kapanıyor, sonrasında nerede ne yapacağımız belli değil , biliyorsun.

yolda bişey yakaldığımda kameranın ekranı küçük olduğu için navitech cihazda tekrar izliyordum zevkli oluyordu. kimi zaman yağışlı yolda makas atıp yola ters yöne dönen bir kamyonet kimi zaman kamyoncuyu döven otomobil sürücüleri.

birisi demiş ya hani burada yaşamasak ve vatandaşı olmasak aslında Türkiye baya eğlenceli bir ülke :)

İnşallah güzel yerlerde görürüz seni Haydar hocam.
Mecburi hizmet gelip geçiyor insan anlamıyor.
Dediğin gibi ülkemiz baya eğlenceli fakat dışarıdan

Aracınız
Bende sipariş verecem ama 57 dolar yazıyo ama başkaları daha pahalı seçeneklerde kablo felanmı ekliyo hafıza kartımı verıyor çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

Geri