Mini onarim

Aracınız
Selamunaleykum arkadaslar.
Aracimda otoparka girerken duvara ufak bir surtme oldu. Hafif boya kalkti cizikler olustu. Arac aksigortadan kaskolu.
Daha once autokingde mini onarim yaptiran varmi ? Bilgisi ve tecrubesi olan yardimci olursa sevinirim.
Tesekkurler.
uploadfromtaptalk1436736725033.jpg

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1436736766376.jpg
    uploadfromtaptalk1436736766376.jpg
    81.4 KB · Görüntüleme: 3
Aracınız
Ben abartı bir durum görmüyorum hocam kapıda
Seni rahatsız etmicekse rotus yap kalsın öyle ilerde lokalle kapattırırsın

Sent from my iPad using Tapatalk
Cok abarti bir durum degil aslinda ama kapinin komple boyanmasi gerek camurlugada lokal olacak resimde tam anlasilmiyor gocuk ve cizikler var. Asil insanin canini sıkan durumun kasko yaptirip boyle ufak seylerde bir ise yaramamasi adamlar santimlere gore onarim yapiyo cizik 10 cm olursa yapariz 11 cm olursa yapmiyolar saka gibi :)

yiğit

0
mehmet geçmiş olsun
ben mayıs ayında sol arka tamponda boya kalkması nedeni ile ( basınçlı su vs nedenle) auto king'e gittim
anadolu yakasındakiler çok kalabalık oldugu için eskihsisara götürdüm. orada ilk sordukları kasko şirketinin adı idi.
axa,anadolu vs birçok şirketin anlaşması belirli çap ve ebatları kapsıyor. ergo ise nerede ise sınırsız hizmet veriyor.
benim kasko ergo idi şansa. sol arka taraftaki boya dökülmesi, sol arka kapıdaki otoparkta diger aracın kapısını vurması nedeni ile oluşan göçük ve gözümüze gelen en ufak işlemleri bile tek seferde yaptılar sagolsunlar

birde arka tamponu komple boyayıp üzerine boya narin diye extradan vernik attılar en ufak darbede veya tazyikli suda atma yapmasın diye.

telefonum duruyorsa ara beni ben sana gittigim yerdeki arkadaşın cebini paylaşayım. olmadı bir gün buluşalım ben seni götüreyim oraya.

ebayir

0
Bu işlemler mini onarım kapsamında kasko bozulmadan mi yapıldı. Kasko bozuldu ise servis de de yapılabilir beyan ile sonucda

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yiğit

0
Bu işlemler mini onarım kapsamında kasko bozulmadan mi yapıldı. Kasko bozuldu ise servis de de yapılabilir beyan ile sonucda

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sn ebayir : bana yazdınız snaırım yazıyı.
evet kasko bozulmadan işlemler mini onarım paketi dahilinde yapıldı. yazdığım gibi aslında kasko şirketinin adı çok önemli
kaskom bitmeden 1 ay önce gittim. işlemler bittikten 15 gün sonrada kaskomu tekrar yeniledim. hasarsızlık indirimim bozulmadan devam etti. ayrıca yeni poliçe ile bu sene içindede ihtiyaç oldugunda tekrar gidebilirim.

Aracınız
mehmet geçmiş olsun
ben mayıs ayında sol arka tamponda boya kalkması nedeni ile ( basınçlı su vs nedenle) auto king'e gittim
anadolu yakasındakiler çok kalabalık oldugu için eskihsisara götürdüm. orada ilk sordukları kasko şirketinin adı idi.
axa,anadolu vs birçok şirketin anlaşması belirli çap ve ebatları kapsıyor. ergo ise nerede ise sınırsız hizmet veriyor.
benim kasko ergo idi şansa. sol arka taraftaki boya dökülmesi, sol arka kapıdaki otoparkta diger aracın kapısını vurması nedeni ile oluşan göçük ve gözümüze gelen en ufak işlemleri bile tek seferde yaptılar sagolsunlar

birde arka tamponu komple boyayıp üzerine boya narin diye extradan vernik attılar en ufak darbede veya tazyikli suda atma yapmasın diye.

telefonum duruyorsa ara beni ben sana gittigim yerdeki arkadaşın cebini paylaşayım. olmadı bir gün buluşalım ben seni götüreyim oraya.
Hocam tesekkurler sagolasin. Senin kasko muhtesem biseymis :)
Ankaradaki autokinge goturdum benim kasko aksgrta idi. Anlasmaya gore is yapiyorlar cizik 11 cm ise yapmiyolar gocuk varsada abi parcaya komple zarar verir deyip aspirini verip yolluyorlar yani mini onarimin bi faidesi yok en fazla tampondaki ufak cizikleri yapiyolar. Sakin ordada kaskodan dosya actirip hasarinizi yaptirmayin sanayide 300 honda servis 750 adamlar 1000 lira hesap cikartti :) bende goze batmayacak sekilde kendim boya kalemiyle bide cilayla hallettim.

yiğit

0
Hocam tesekkurler sagolasin. Senin kasko muhtesem biseymis :)
Ankaradaki autokinge goturdum benim kasko aksgrta idi. Anlasmaya gore is yapiyorlar cizik 11 cm ise yapmiyolar gocuk varsada abi parcaya komple zarar verir deyip aspirini verip yolluyorlar yani mini onarimin bi faidesi yok en fazla tampondaki ufak cizikleri yapiyolar. Sakin ordada kaskodan dosya actirip hasarinizi yaptirmayin sanayide 300 honda servis 750 adamlar 1000 lira hesap cikartti :) bende goze batmayacak sekilde kendim boya kalemiyle bide cilayla hallettim.

ozaman GEÇMİŞ olsun hocam
birdahaki kasko döneminde özellikle ergo ile konuşup yazdııgım hususu teyit edin. aynı şartlar devam ediyor ise kesinlikle ergo çok avantajlı oluyor

Aracınız
ozaman GEÇMİŞ olsun hocam
birdahaki kasko döneminde özellikle ergo ile konuşup yazdııgım hususu teyit edin. aynı şartlar devam ediyor ise kesinlikle ergo çok avantajlı oluyor
Sagolasin hocam. Aynen bitince sormak bizim faydamiza olur daha once hic basima gelmedigi icinde hic dikkat etmemistim bidahakine sorarim ders oldu :) tesekkurler hocam ilginiz icin

Geri