Modulo Spoiler Led Arızası

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar yenisiyle degistirdigim led de bozulunca ,şerit led yapma kararı aldım ben de.Ledi söktüm ama sökerken sanırım kablolar birbirine değdi ve sigorta attı .Şimdi 3. Fren lambasına elektrik gelmiyor.Sigorta paneline baktım sadece stop olarak sigorta var o da sağlam ,3. Stop olarak ayrı sigorta var mıdır varsa nerededir ? :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar yenisiyle degistirdigim led de bozulunca ,şerit led yapma kararı aldım ben de.Ledi söktüm ama sökerken sanırım kablolar birbirine değdi ve sigorta attı .Şimdi 3. Fren lambasına elektrik gelmiyor.Sigorta paneline baktım sadece stop olarak sigorta var o da sağlam ,3. Stop olarak ayrı sigorta var mıdır varsa nerededir ? :)

Şimdi bende baktım bulamadım, belki sigortada problem yoktur, 3. stoptan alınan bağlantı kablosunda sıkıntı çıkmışta olabilir.

buki87

0
Aracınız
Sigortada sorun oldu diye düşünüyorum ,çünkü ledin tablosunu söktüm kendi orijinal ampulunu takım yanmadi.Muhtemelen kabloyu sökerken kısa devre yaptırdım, ama sigortayı bulabilmek bir de. :)

buki87

0
Aracınız
Arkadaşlar Honda Türkiye'yi aradım ve durumu anlattım .Arka fren ampullerinin tek sigortaya bağlı olduğunu söylediler .Ozaman sıkıntı tesisatta ama tesisata zarar verecek birşey yapmadım . :S

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Frene basinca stoplarin hicbiri mi yanmiyor? Sadece led stop yanmiyorsa isimiz kolay kabloyu degistirerek sikinti cozulur. Eger frenler yanmiyorsa direkt ana sigorta degismeli. Sigortalar tesisati korumak icin var ben cok kesip bictim kolay zedelenmez hemen

Sent from my iPhone using Tapatalk

buki87

0
Aracınız
Frenler yanıyor sıkıntı sadece ledde, yani ledi söküp orijinal ampulü takıyorum yine yanmıyor.Biraz daha kurcalayayım.

buki87

0
Aracınız
Cevaplarınız için sağolun kurcaladım biraz kablolarda sıkıntı varmış hallettim yanıyor şimdi .

Geri