Motevo

Anf54

0
Arkadaslar motevo marka double olan birisi hafiza kartinin yedegini bana atabilir mi acaba ??

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Anf54

0
Ben soyle diyeyim size daha once hafiza karti takilip yuklenmemis bile navigasyon bu igoyu hallettim fakat bu seferde gps cok gec baglaniyor arastirdim gps kodu ekleyin dediler ama olmadi bende hazir kullanan varsa direk onu kopyalayayim demistim

Anf54

0

Ben soyle diyeyim size daha once hafiza karti takilip yuklenmemis bile navigasyon bu igoyu hallettim fakat bu seferde gps cok gec baglaniyor arastirdim gps kodu ekleyin dediler ama olmadi bende hazir kullanan varsa direk onu kopyalayayim demistim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maselz

0
Aracınız
Ben soyle diyeyim size daha once hafiza karti takilip yuklenmemis bile navigasyon bu igoyu hallettim fakat bu seferde gps cok gec baglaniyor arastirdim gps kodu ekleyin dediler ama olmadi bende hazir kullanan varsa direk onu kopyalayayim demistim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kardeşim forumda olması lazım gps port bilgilerini öğrenip navigasyon dosyasında gerekli yere ekliyorsun. Gps port bulucu programı boş bir sd karta atıp naviyi çalıştırıyorsun ekranda kısa bir süre beliriyor. Tabi bu program navitech marka navigsyonlar için geçerliydi. Navinin programı wince ise sizde de işe yarayabilir. Forumda bir zamanlar paylaşmıştım hala duruyordur. Navitech nx214 f navigasyon konusunda bir bakın isterseniz.

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri