Motor Çalışırken Uzakdan Kumandanin dışarı çıkması

Ad Soyad
HAKAN YILMAZ
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Arkadaslar excutive modelini aldim anahtarsiz giris bu pakette bulunmakda motoru calistirim anahtari motor calisirken disari cikarinca motor sonmuyor anahtari disari koydum arabaya bindim 80-90 metre ilerledim ekranda sadece anahtar icerde degil uyarisi verdi ama arabayi normal bir sekilde kullanabiliyorsunuz bana bayiden motor soner demislerdi bunun bir ayari varmi acaba arkadaslar

Ben dün Cuma'dan çıkınca ayıptır söylemesi lokantaya yemek söyledim paket yapsın diye lokantanın önünde durdum stop etmedim anahtar cebimde durur devamlı girdim lokantaya alacaklarımı aldım hala çalışıyordu benimde garibime gitti ama daha sormadım müsait bi anda servisle görüşeceğim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar excutive modelini aldim anahtarsiz giris bu pakette bulunmakda motoru calistirim anahtari motor calisirken disari cikarinca motor sonmuyor anahtari disari koydum arabaya bindim 80-90 metre ilerledim ekranda sadece anahtar icerde degil uyarisi verdi ama arabayi normal bir sekilde kullanabiliyorsunuz bana bayiden motor soner demislerdi bunun bir ayari varmi acaba arkadaslar

......

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Anahtarınız sadece ilk marş için sorgulama yapar. Ondan sonra stop etmediğiniz sürece çalışmaya devam eder. Her araçta böyledir bu durum, hondaya özgü değildir. Hatta hareket halinde start stop a bastığınızda da stop etmez. Diyelim ki 100km hız ile giderken anahtarı dışarı atıldı. Motor stop etse oluşabilecek hasarda kimi sorumlu tutabilirsiniz. Durum bundan ibaret.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Anahtarınız sadece ilk marş için sorgulama yapar. Ondan sonra stop etmediğiniz sürece çalışmaya devam eder. Her araçta böyledir bu durum, hondaya özgü değildir. Hatta hareket halinde start stop a bastığınızda da stop etmez. Diyelim ki 100km hız ile giderken anahtarı dışarı atıldı. Motor stop etse oluşabilecek hasarda kimi sorumlu tutabilirsiniz. Durum bundan ibaret.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
10 numara cevap :) teşekkürler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben denemek amaçlı değil tamamen unutkanlıkla yaklaşık 1km mesafe kat ettim. Fakat dediğiniz gibi her hangi bir şekilde stop etmedikçe çalışmayı sürdürüyor.

Bende exe. Kullaniyorum anahtar cebimde. Sadece araci calistiracagim veya stop edecegim zaman gerekiyooo. Anahtari bir yerde unuttunuz diyelim stop edemezsiniz aracı. Harket halinde iken anahtar aracta iken bile stop etmez

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

Geri