Motor kulakcigi

Bzkrt

0
Merhaba arkadaşlar, bende 2011 dream kasa civic var.araci haziran ayı başında aldım fakat eylül ayının sonuna doğru araçta ilk calistirdigimda dizel araba gibi çalıştığını ve titreme yaptığını farkettim, araç ilk çalıştığında yüksek sesle çalışıyor ve bir süre çalıştıktan yada yol gittikten sonra normale dönüyor. bulunduğum yerdeki ustalarin işçiliğinin guvenemedigimden memlekete gelene kadar yaklaşık 2 ay o şekilde bindim araca ve gelirgelmez ustaya götürdüm. Binip baktı ve motor kulakcigindan deyip 1 saat uğraşıp değiştirdi. Karşılığında iscilikle beraber 200 TL aldı. Asıl sorun aracım aynı sesi yapmaya hala devam ediyor ne yapmalıyım? Ve bu sorunu yaşayan veya bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilirmi?

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende de aynı sıkıntı vardı. Sabah çalışınca aşırı titreme oluyordu. Ayrıca kasislerden geçerken vuruntu yapıyordu. Bende motor kulakçığını cumartesi değistirdim. Kulakçıkla beraber kulakçığa uzanan bir parça var kol gibi onuda değistirdiler. Şumdi kasislerden geçerken meydana gelen vuruntu sesi gitti.

Tsunami TS

Aracınız
Havalar soğuk oldugu için sabahları araç yüksek rolantide çalışıyor. Buda bir miktar titreme yapıyor. Bende de durum aynı anlayacağın. Birde yan sanayi motor kulakçığının vibrasyon yapabileceğini söylemişlerdi. Serviste bu parcayı 600 tl ye takıyorlar.

Tsunami TS

Bzkrt

0
Teşekkür ederim PADAROGLU, ozaman endiselenecek bir durum yok diyorsun, tekrardan gitmeme gerek kalmadı artık

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Siboplar siki olabilir

Merhaba titremesi motor kulagindandir ayni sorunu bende yasadim yan sanayi motor kulagi taktirdim titreme azaldi ama azda olsa yine titreme var honda servise gittim orjinal motor kulagi takilmasi lazim dedi orjinal kulakgin icindeki sivi farkli orjinal kulak olursa duzelir dediler

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Af380

0
Merhaba aynı sorun bendede oldu arkadaşım motor kulaklarından olabilir dedi ustaya gösterdim motor kulaklari dedi değiştirdim düzeldi 550 tl verdim:(

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri