Motor temizliği yaptırdım

Aracınız
Civic FB7 2014
Nasil yapildi detay verir misiniz? Ben de yaptirmayi veya yapmayi dusunuyorum..simdilik genelde nemli bezle siliyorum ama boyle tertemiz gorunmuyor tabiki..

Su kullanıldı, köpük ve özel temizleyici kimyasallarla temizlendi. Daha sonra hava tabancasıyla motor iyice kurutuldu. En sonunda da motor koruma püskürtüldü.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de epeydir düşünüyorum aracım 2015 model sıfır aldım serviste çok para istediler yaptırmadım. Interwax in ürünü aldım bakalım gelecek.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende 40 bin bakımında şanzıman yağı ile fren hidroliğini ertelemiştim. Bugun servise bırakırken motor temizliğide yapılsın dedim. 100 tl istendi toplam fiyattan %10 iskonto yapılacak.
Würth motor temizleyici deneyecektim yalnız temizlikten ziyade motorun üstündeki tozları parlattığını kısa zamanda toz toplamaya başladığı söyleniyor.

Aracınız
Civic FB7 2016
Bende 40 bin bakımında şanzıman yağı ile fren hidroliğini ertelemiştim. Bugun servise bırakırken motor temizliğide yapılsın dedim. 100 tl istendi toplam fiyattan %10 iskonto yapılacak.
Würth motor temizleyici deneyecektim yalnız temizlikten ziyade motorun üstündeki tozları parlattığını kısa zamanda toz toplamaya başladığı söyleniyor.
selam şanzıman yağı 40 bin bakımındamı değişiyor?

Geri