Motor üflemesi

Arkadaşlar bir konuda görüşlerinize ihtiyarcım var 2012 fb7 aracımı 80.000 km de aldım aldıgımda yağ cubugunu motor çalışıyoken çektiğimde hiç üfleme yoktu 20.000 km yaptım araç 103.000 de bugun yağ deyişimine gittim üfleme var yag kapagını açtıgımdada üfleme var 0 w 20 mobil 1 kullandım 3 yag değiımi bu üfleme normalmi ? Sizin araçlardada böyle üfleme varmı ? Lütfen cevap verin teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arac sicakken yag cubugunu cektiginizde veya yag kapagini actiginizda biraz buhar cikmasi normaldir. Ancak sigara icen birinin dumani uflemesi gibi cok fazla dumanı varsa ozaman problrm var denebilir. Birde araciniz yag eksiltmiyorsa hiçbirşey yoktur merak etmeyin.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bir konuda görüşlerinize ihtiyarcım var 2012 fb7 aracımı 80.000 km de aldım aldıgımda yağ cubugunu motor çalışıyoken çektiğimde hiç üfleme yoktu 20.000 km yaptım araç 103.000 de bugun yağ deyişimine gittim üfleme var yag kapagını açtıgımdada üfleme var 0 w 20 mobil 1 kullandım 3 yag değiımi bu üfleme normalmi ? Sizin araçlardada böyle üfleme varmı ? Lütfen cevap verin teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üstten egzantirikli motorlarda yağ kapağı açılınca üflemesi normal bir şey motorun çalışma karakteri öyle sıkıntı yok devam et

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Geri