motordan gelen tuhaf ses

Aracınız
İyi günler, honda civic 2013 elegance aracımı motor soğukken çalıştırdığımda acayip bir ses çıkmaya başladı, motor ısınıncada egzos patlakmış gibi gürültülü çalışıyordu. Tamirciye sorunca kayış gergi kütüğü arızalı dedi. parça fiyatı 520-550 tl arası. bu arıza başıma daha büyük işler açabilir mi bu sorunu başka yaşayan varmıdır?
resizer.jpg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam mesajı iki defa yazmışsınız diğerini sildim bilginiz olsun.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi günler, honda civic 2013 elegance aracımı motor soğukken çalıştırdığımda acayip bir ses çıkmaya başladı, motor ısınıncada egzos patlakmış gibi gürültülü çalışıyordu. Tamirciye sorunca kayış gergi kütüğü arızalı dedi. parça fiyatı 520-550 tl arası. bu arıza başıma daha büyük işler açabilir mi bu sorunu başka yaşayan varmıdır?

Motor kulağı da aracın sesli çalışmasına neden olur, motor kulağı kontrol edildi mi?

Aracı 70k bakıma sokmuştum yetkili servise.Rutin bakımlar yapıldı.Birkaç gün sonra aradılar servisten bakımda aracın gergi kütüğünde sorun var rölantide fazla ses yapıyordu garanti kapsamında değiştirmek için onay aldık dediler.Bugün işlem yapıldı.Araç 2013 otomatik fb7.Garanti kapsamında yapmalarına şaşırdım bu arada ki onlara da söyledim.Kronik bir arıza olduğu için garanti kapsamında yapıldı dendi.

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri