Mtv

Aracınız
2016 model aracımı şubat ayında bayiden sıfır olarak aldım.
Vergi borcu sorguladığımda 517 tl 2017 yılı 1.taksit görülüyor.Son ödeme tarihi 09.03.2017
Bayinin ödemesi gerekmiyor muydu bu borcu.Bana tüm masraflar bize ait demişlerdi,sigorta ve kasko hariç

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracın tescil işleminin yapıldığı dönem içerisinde ocak-temmuz ayları içerisindeyse ilk taksiti ağustos aralık ayı içerisindeyse 2. taksiti bayi öder. kısacası aracı aldığınızdaki ilk vergi borcu bayiye aittir.

Ben ongün once aldım kendim maliyede çalışıyorum meraktan plakasına baktım 517 tl görünüyor çok şaşırdım cumartesi 1000 bakımına gideceğim ozaman söyleyeceğim. Bakakım ne diyecekker

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
araç müşteri tarafından alındıktan sonra tescil işlemleri bayi tarafından yapılır ise tarih gözetmeksizin bayinin mtv yi 30 gün içinde ödeme süresi vardır.bu şahış içinde bayi içinde aynıdır.yani bayi son ödeme tarihine kadar parayı kullanır.son gün öder.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cumartesi günü bin bakımına gittim yetkili bayan buyrun makbuzunuzu vereyim diyince afalladım, ne kakbuzu MTV makbuzu :) vallaha öyle sevindimli anlatamam biraz geç ödüyorlar ama ödeniyor

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende aralık 2016 sonunda alacaktım, 1 ocaktan sonra teslim edelim, mtv den faydalanmış olursunuz dediler, bende öyle yaptım. Şimdi baktım ocak vergisi ödenmiş görünüyor.

Geri