Muayenede Sorun Yaşar Mıyız?

Arkadaşlar selamlar,

civic fc5 aracımda ön ve arka stoplarda aşağıdaki ek aydınlatma uygulamaları mevcut. Kısa farlar da xeon far. İkinci el aldığım için elimde orjinal parçalar yok. Muayenede sorun yaşar mıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    199.4 KB · Görüntüleme: 729
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    371 KB · Görüntüleme: 66
Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu konuyu benzer sorular ile okumaya gelecek arkadaşlara bilgilendirme olsun diye yazayım. Ön tampon siste ok design led, arka tamponda e dizayn led, kısa farlarda led ile muayeneden hafif kusurlu olarak geçebildim.

mturker

Özel Üye
Bu konuyu benzer sorular ile okumaya gelecek arkadaşlara bilgilendirme olsun diye yazayım. Ön tampon siste ok design led, arka tamponda e dizayn led, kısa farlarda led ile muayeneden hafif kusurlu olarak geçebildim.
Bilgi için tşkler benimde arkada vardı mustang modeli sis.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cooler

0
Fk 7 aracımda arka tamponda kayar led sinyal var. Parklara ve stoplara da bağlı. Kısaca 3 kademe var. Kayar sinyal stop ve park. Bu şekilde muayene den geçiyor mu.

ywzckr

0
Hocam lastikler kaç mm olması gerekiyor muayeneden geçmesi için birde üretim tarihine filan bakıyorlar mı muayenede ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam lastikler kaç mm olması gerekiyor muayeneden geçmesi için birde üretim tarihine filan bakıyorlar mı muayenede ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üretim tarihine bakmadılar, kaç mm olduğuna baktılar ancak kaç mm olması gerekiyor bilmiyorum maalesef. 2020 üretim lastiklerle girmiştim ben.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Fk 7 aracımda arka tamponda kayar led sinyal var. Parklara ve stoplara da bağlı. Kısaca 3 kademe var. Kayar sinyal stop ve park. Bu şekilde muayene den geçiyor mu.
kayar sinyalden kalır onu iptal edin. sinyalin sarı yanması şartı var

Geri