Multi medya video ve tv sorunu

merhaba arkadaslar.
3 gun once 2014 cıvıc sedan aldım uzerınde navıgasyon cıhazı var ve bu cıhazda clıp tv izleyemiyorum .Sanırım bazı seyleri yanlış yapıyorum youtube tan video indirdim bilgisayarda oynatıyor cihaz ise resim var ses var ama goruntu yok. Resimde sadece dosyada var .tv bolumu cıkıyor ama sınyal yok diyor.sanırım anten problemi var .Bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız.

TESEKKURLER

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba arkadaslar.
3 gun once 2014 cıvıc sedan aldım uzerınde navıgasyon cıhazı var ve bu cıhazda clıp tv izleyemiyorum .Sanırım bazı seyleri yanlış yapıyorum youtube tan video indirdim bilgisayarda oynatıyor cihaz ise resim var ses var ama goruntu yok. Resimde sadece dosyada var .tv bolumu cıkıyor ama sınyal yok diyor.sanırım anten problemi var .Bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız.

TESEKKURLER

Aracınız hayırlı olsun. İndirdiğiniz video dosyasının formatı farklıdır, aracınızın multimedya oynatıcısı desteklemiyordur. Araç multimedya oynatıcıların çoğu mp4 uzantılı video dosyalarını destekler. MP4 formatında video denerseniz büyük ihtimal açacaktır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Video konsunda [MENTION=697]ikokci[/MENTION] arkadaşımızın dediği gibi formattan dolayı açılmıyordur.
Tv konusunda ayarlardan kanal aratın, iyi performans beklemeyin, genelde görüntü karıncalı veya hiç olmuyor.
Konuyu olması gereken bölüme taşıyorum [MENTION=1022]cemsamur[/MENTION]

merhabalar sorun montaj sırasında takılmamması gereken 1 kablo cihaza baglanmış .Serviste sonradan farketmiş bu problemi 2. gidişim de hallettiler .cevaplar için tesekkurler

Aracınız
servis bana avi uzantılarını oynatır demişti, kitapçıkta avi ve mpeg yazıyor.
sokakta satılan dvd lerden aldım, oynatıyor güzelcene.

Geri