Multimedia Bluetooth Sorunu Hk.

Aracınız
Merhaba arkadaslar. Dunden beri telefonumun bluetooth ile baglanmasi problemini yasiyorum. Telefonu baglayamiyorum. Add new device kismi arac harekret halindeyken aktif olmuyor ya, o sekilde arac dururken bile aktif olmuyor. Bu nedenle de telefonumu tekrar baglayamiyorum. Bu sorunu yasayan var mi aranizda nasil cozebilirim?
Aracim yeni kasa elegance. Multimedia da renkli ekran olan multimedia. Reboot atsam belki duzelecek ama nasil atildigini da bilmiyorum.

koraya

0
Aracınız
Tam aynı diyemiyeceğim ama bluetooth bağlanamama ve tekrar bağlamaya çalıştığımda da bağlayamama problemi ile karşılaşmıştım.

Önerim ilk olarak telefonunuzun bluetooth ayarlarından araç ile olan bağlantısını unutmasını sağlayın, sonra araç tarafında da telefon ile bir bağlantısı kalmadığını kalmış ise unutmasını sağlayın. Sonra tekrar eşleştirmeyi başlatın. Ben bir telefon cihazı olarak eşleştiriyorum, ses cihazı olarak değil.

Eklemek istediğim birşeyde araç içinde arama geldiğinde ekranda eller serbest evet/hayır seçimi çıkıyor, burada bir seçim yapar isem, sanırım hayırdı net değilim, bağlantı bozuluyor ve tekrar bağlanamıyor.

Umarım işinize yarar.

Geri