Multimedya bilgi

yyccll

0
Aracınız
Yeni civic aldım, multimedyası yok, alsam mı diye düşünüyorum fakat daha önce bir arkadaşımın multimedyalı fd6 sını denerken, ön camın eğiminden dolayı güneş multimedyanın ekranına vurduğunda ekran görünmüyordu. Bu konuda iddalı bir ekran var mı? Yokssa hepsinde bu problem mevcut mu?

Aracınız
Hocam hayırlı olsun ben 2007 fd6 var baya zamandır navigasyon bakıyorum uzun süre araştırdım kararım navimex 5.1.1 andiroid oldu bakmadığım cihaz kalmadı benim navigasyon dan ziyade usb ve Bluetooth bağlantısı konuşma gibi özellikleri işime geliyor trafikte telefonla konuşmak sıkıntı bu olay çok güzel bir kolaylık bunun için multimedia istiyorum ama sıkıntı şuki ben bursa da oturuyorum burada bu cihazlar en az 400 veya 500 tl daha yüksek istiyorlar bu nedenle bayramda İstanbul'a gidicem gidince orada taktırıcam fazladan para vermek istemiyorum doğrusu sen İstanbul'da oturuyorsan sana daha uygun olur fiyatları

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yyccll

0
Aracınız
Ben internetten sipariş verip başka yerde montaj yaptırabilirim, problem değil. Problem ekranın görünmemesi, sizde bu şikayetler yok mu?

Aracınız
Çok kişi ile görüştüm ama böyle bir şikayet almadım benim taktırmak istediğim 7 inç ekran içeride kalıyor sizin baktığınız 10-1 inç ise tabiki güneş sıkıntı yapar ama 7 inç te böyle değildir diye düşünüyorum bilmiyorum ilk sizden duydum
9ee7c78873d8fdc8fda259a5e0429ea0.jpg

yyccll

0
Aracınız
Şapka gerek ekran için bence :)
Gördüğümde bu şekilde içerdeydi, 10 inch değildir.
güneş üstte olduğunda buna da güneş vuracaktır ama sanırım ekranla ilgili birazda, parlak az yansımalı bir ekran daha görünür olacak.

Aracınız
Bakalım alalım ve görelim ama gidip kesinlikle cihazları kontrol etmeden almam güzel Kaliteli bir cihaz olsun istiyorum dandik cihaza para vermem öyle internetten almam cihaz bence sende öyle yap derim imkanın varsa

Geri