Multimedya ekran

selamünaleyküm arkadaşlar 2017 eco elegance aracıma 10 inch multimedya aldim montaji kendim yaptim ama suan arabamin kapisini acip kapandığında Dörtlüler yanmiyor.Simdiden teşekkür ederim.

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Mutimedya nın şifre ile girilen extra ayarları olması gerek. O bölüm genelde tümünde İngilizce oluyor. Türkçesi geri bildirim gibi bi sekme ara. Orayı değiştir. Hatta tüm ayarların Türkçeye cevir dene tek tek başka yolu yok.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bayağı uğraştım hocam ama yapamadım
Mutimedya nın şifre ile girilen extra ayarları olması gerek. O bölüm genelde tümünde İngilizce oluyor. Türkçesi geri bildirim gibi bi sekme ara. Orayı değiştir. Hatta tüm ayarların Türkçeye cevir dene tek tek başka yolu yok.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
A.s öncelikle kapıları kapatmaktan kastın kumandadan arabayı kilitleme diyorsan onun multimedya ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Birde rica etsem aldığın cihazın linki varsa paylaşırsan bakmak isterim

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet kumandadan Arabayı kilitleme ve acmada 4 lu yanmıyor multimedya taktiktan sonra oldu.
Orhan çırak dan aldim
A.s öncelikle kapıları kapatmaktan kastın kumandadan arabayı kilitleme diyorsan onun multimedya ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Birde rica etsem aldığın cihazın linki varsa paylaşırsan bakmak isterim

Aracınız
Civic FB7 2015
Şu durumda alarm devreye girmiyor, 4 kapı motor ve bagaj kapağının kapalı olduğundan eminsen bir elektrikçiye göster derim . Teybin alarm sistemini deveden çıkardığını sanmam ama belki daha önce başına gelmiş bir arkadaş olabilir. İnternetten aldığını düşünerek link istemiştim ama galiba elden almışsın

Bulunduğum yerde pek is bilen yok kendimce halletme yoluna bakıyorum.ilgin alakan için teşekkür ederim.insallah çözeriz.
Şu durumda alarm devreye girmiyor, 4 kapı motor ve bagaj kapağının kapalı olduğundan eminsen bir elektrikçiye göster derim . Teybin alarm sistemini deveden çıkardığını sanmam ama belki daha önce başına gelmiş bir arkadaş olabilir. İnternetten aldığını düşünerek link istemiştim ama galiba elden almışsın

Aracınız
Civic FB7 2014
Selam arkadaşlar aracımda şöyle bi sorunla karşılaştım düzelmiyor ne yapmam lazım karşılaşan oldu mu daha önce bu sorunla bu şekilde ekran geliyo ve öylece kalıyor diğer kısma geçişi olmuyor

Ekli dosyalar

• 8887B42F-45BA-43EC-821D-93D1E5013F48.jpeg
    8887B42F-45BA-43EC-821D-93D1E5013F48.jpeg
    99.7 KB · Görüntüleme: 40
Geri