multimedya önerisi

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar multimedya sistemleri hakkında önerileriniz nedir ? Araçlarınızda kullandığınız sistemler hangileri ve memnuniyetiniz nedir ?

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Öncelikle bu işlerden öğrenebildiğim kadarıyla kendimce kendime göre anlatmak istersem;
Bu zamana kadar Midrange ve Midbass hoparlörleri tecrübe ettim.
*Midrange'ler çok yüksek ses ve tiz veriyor, bass vermiyor. Beni rahatsız ediyor, yani sesi çok açıp millete dinleten biri DEĞİLİM. Bana göre, çok gerekli görmüyorum.
*Midbass'lar daha net ve tok ses veriyor, düşük ses ayarında bile daha net dinleyebiliyorum. Rahatsız etmiyor.
Hoparlör sayınız arttıkça Amfiyide attıtmanız gerekir.
Android Teyp var ve Çift Amfi ile destekli sistem kullanıyorum.
Hoparlörlerim Yıllardır kullanırım Pioneer Midbassları hem marka hem kalitesi gereği..

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Öncelikle bu işlerden öğrenebildiğim kadarıyla kendimce kendime göre anlatmak istersem;
Bu zamana kadar Midrange ve Midbass hoparlörleri tecrübe ettim.
*Midrange'ler çok yüksek ses ve tiz veriyor, bass vermiyor. Beni rahatsız ediyor, yani sesi çok açıp millete dinleten biri DEĞİLİM. Bana göre, çok gerekli görmüyorum.
*Midbass'lar daha net ve tok ses veriyor, düşük ses ayarında bile daha net dinleyebiliyorum. Rahatsız etmiyor.
Hoparlör sayınız arttıkça Amfiyide attıtmanız gerekir.
Android Teyp var ve Çift Amfi ile destekli sistem kullanıyorum.
Hoparlörlerim Yıllardır kullanırım Pioneer Midbassları hem marka hem kalitesi gereği..

Android teyp olarak ne kullanıyorsun ?

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Markaya çok takılmayın çoğu orta sınıftır, Daha üst sınıf ün yapmış markalarda var. size tavsiyem minimum 2 GB Ram olsun, 3 GB alırsanız daha iyi olur. Tamamen maddi size kalmış Ses çıkışı 45 Watt ve üstünde olsun, çift amfi çıkışı olsun. Mümkünse internetten almayın, ürün ve parçaları ile ilgili sorun çıktığında uğraşmamanız için. Bulunduğunuz ilde vardır çok iyi yerler.

Aracınız
Civic FB7 2012
Selam face book ya da inst rk tunin ya da rıdvan kamber yaz oradan iletişime geçip uygun fiyata kaliteli bir cihaz alabilirsin..
Bemim adımı verirsen yardımcı olur fiyatta Serdar GÖK İstanbul diyebilirsiniz. İyi günler..

Aracınız
Civic FC5 2019
8 ram 128 hafıza Android 12 navix marka fc5 icin aldim dehset hızlı bir cihaz.

*kablosuz android auto ve car play var, cok hizli ve sorunsuz baglaniyor

*Google play ile istediğin uygulamayı indir

*Sim kart takabiliyorsun

*Wifi mevcut

*Tlf modem olarak kullandığında 1080p ile YouTubeden en ufak takılma olmadan istediğin videoyu izletiyor.

*Hic bir kesme biçme yapmadan hareket halinde video izleme aktif oluyor.

*Ayni zmanda SRS ses var dinlediğin müzikten keyf alıyorsun.

* 80 farkli sesli komut özelliği var sesleri algilamisi müthiş çalışıyor. Ekrana dokunmadan herşeyi yapabiliyorsun.

* WhatsApp , bip ve normal den gelen msjlari sesli olarak okuyor. Cevap vermek isteyip istemediğini soruyor, cevap vermek istiyorsan sesli olarak söylüyorsun ve eksiksiz algılıyor tekrar degistirmek istersen degistirebiliyor veya gonderebiliyorsun. Bunlarin hepsi sesli komutla cok rahat bi şekilde yapilabiliyor.

1.5 yil once 5.400TL ye almistim şuan ne kadar bilmiyorum.

Son düzenleme:
Geri