Multimedyaya kamera bağlamak....

Bugün servise gittiğimde yine sordum, yine olmaz dediler.

Araçta geri görüş kamerası var, benim multimedyayı da buna bağlamışlardı, böylece geriye takınca hem imid hem de multimedya arkaya gösteriyordu. Benim araçta ön park sensörü de var, ve geri vitese takınca devreye giriyor ileriye takınca 30 40 saniye daha açık kalıp kapanıyor, isterseniz içerden bir düğme ile sürekli açık da tutabilirsiniz....

teorim, öne bir kamera takmak, bunun görüntüsünü multimedyaya vermek, devreye giriş çıkışı da ön sensöre bağlamak idi.

Sensör ile bağlayamayız dedi servis, çalışma prensibi olmazmış, öne kamera takıp bunu multimedyaya takabilirsiniz, devreye de ilave bir düğme ile sokup çıkarırsınız dedi, ama bunu da yapmazlarmış, istersem dılşarda yapabilirmişim, ama elektrik aksamı garanti dışı kalırmış....

servis ben yapamam diyor, dışarda yaparsak da garanti dışı kalır diyor. ne biçim bir çıkmaz bu. Ne yapsam ki...

Trust

0
Aracınız
yaptıran bir dunya kişi var bu sistemi.ben garanti olayına keyfime bakarım keyfimin istedigi şeye garanti mani olamaz.
el bebek gül bebek bakıp da sattıgım aracımı ikinci sahibi mahallede el freni cekip döndügü gündem beri böyleyim.

yaptıran bir dunya kişi var bu sistemi.ben garanti olayına keyfime bakarım keyfimin istedigi şeye garanti mani olamaz.
el bebek gül bebek bakıp da sattıgım aracımı ikinci sahibi mahallede el freni cekip döndügü gündem beri böyleyim.

peki bunu nerede yaptırabilirim, önerebileceğiniz usta, servis...vb var mı

ataşehir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ayrıca, sizin servis, cihaz orada takılmadığından killik yapabilir mi. Nazimiz geçer mi ya da. Bir de son olarak kamerayı nerden aldınız. Ben açıkçası parasında çok değilim, arka kamera gibi kaliteli olsa yeter

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam ben kamerayı çinden aldım ucuz yollu, montajı İzmir Çamkıran yaptı, navigasyon ve kamera montajını aynı anda yaptırmıştım, montaj ile ilgili fatura kesildi. Problem yaşamadım durum ne olur bilmiyorum.

Hocam ben kamerayı çinden aldım ucuz yollu, montajı İzmir Çamkıran yaptı, navigasyon ve kamera montajını aynı anda yaptırmıştım, montaj ile ilgili fatura kesildi. Problem yaşamadım durum ne olur bilmiyorum.
İşte sıkıntı bu. Benim montajı yapan servis kameraya yanaşmıyor.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri