Navigasyon acil

Arkadaşlarım abilerim merhaba aracıma navigasyon alıcağım. 4 5 çeşit var. Benim istediğim hem görünüm acısından 2 tarafındada düğmelerin olduğu hangisini önerirsiniz. İki tarafıda düğme olanlar inç olarak biraz ufak kalıyor. Yardım edin :(

kara82

0
Aracınız
Ben cyclone kullaniyorum (2013) dugmeleri yeterli gibi, ama forumdaki arkadaslar baska ozellikleri dolayısıyla diger markalari tercih ediyorlar: mesela android cihazlar var veya geri gorus kamerasi ile entegre direksiyon yonune gore kivrilan çizgileri olan cihazlar var

Aracınız
aracı alırken üstünde cyclone vardı, geri görüş kamerasıyla uyumlu çalışıyor

dis gorunus yerine, yani saginda solunda dugmeler...vb gibi, ozellikleri on plana cikarin. ornegin ekranin boyutundan bahsetmisiniz ki evet bu bir kriter olmali. islemci bir kriter olmali, ram bir kriter olmali, navigasyonda kullanilan harita bir kriter olmali, ara ile uyumlulugu (kumanda) bir kriter olmali.......vs

Cyclone mu alıyım dış görünüşüde geçtim. Ram ve ekran cözünürlüğü hangisi kaliteli navitech veya necvox nasıl sizce

kara82

0
Aracınız
Forumda androidli model dahil daha once baska modellerden bahsedilmisti, iyice arastirip almakta fayda var

kara82

0
Aracınız
Iki gundur uzun yoldayim. 2013 model cyclone navigasyon acikken kasiyor veya kilitleniyor. Gunes vurunca gormek cok zor. Bir de sadece kayitli radyo istasyonlari direksiyondan kontrol ediliyor, diger istasyonlar icin dokunmatik ekranin sag tarafina uzanip "scan" tusunun yerini bulup arattirmak gerek, bu da zorluyor insani. Kotu yonleri boyle. Diger yonlerden cok guzel

Geri