Navigasyon hafiza karti

Selam arkadaslar 201 elegance civic ile araniza katildim. Yalniz aracimin navigasyonu calismiyor. Hafiza kartida yok. Markasi navitech gdr nx. Navigasyon haritalarini nasil yukleyenilirim. Ya da hafiza karti icetigini kopyalayip gonderebilecek olan varmi. Ayrica tv anteni var fakat hic kanal cekmiyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam arkadaslar 201 elegance civic ile araniza katildim. Yalniz aracimin navigasyonu calismiyor. Hafiza kartida yok. Markasi navitech gdr nx. Navigasyon haritalarini nasil yukleyenilirim. Ya da hafiza karti icetigini kopyalayip gonderebilecek olan varmi. Ayrica tv anteni var fakat hic kanal cekmiyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

hocam linkteki dosyaları indirip hafıza kartına attım ancak çalışmadı. Hafıza kartı cihazın orjinal kartı değil ondan olabilirmi? kurulum için de exe dosyasını çalıştırın denmiş fakat exe dosyasını çalıştırabileceğim bi liste yoktu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@mcihany Cihaza yeni harita yolunu tanıtmanız gerekiyor, sizin cihazınızda bu nasıl yapılıyor araştırarak bulmanız gerekiyor.

Geri