Navigasyon Sorunu

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracımda bulunan navitech nx221 cihazın navigasyonu sd kartı görmüyor. Sd kartı bilgisayara taktım, bir sıkıntı yok, yedeklediğim dosyaları yeniden sd karta kopyaladım, sorun yine aynı. Ayarlardan navigasyon yolunu tanımlamaya çalışıyorum, dosya bulunamadı diye uyarı veriyor. Kısaca navigasyon çalışmıyor. Forumda paylaşılan ve daha önce sorunsuz kullandığım navigasyon da çalışmıyor, aynı problem devam ediyor. Navigasyon dosyalarının yüklü olduğu sd kart cihazda takılı iken cihaz 4-5 dakikada kendini zor açıyor, sd kartı yuvadan çıkardığımda hemen açılıyor. Benim tahminin cihazın GPS kartının takılı olduğu sd kart yuvasında bir sorun var gibi. Cihazın diğer tüm özellikleri çalışıyor. Araç ve cihaz daha 2 aylık. Bu konuda sizin fikirleriniz nedir? Çözüm için ne yapmalıyım?

Hakan Uzun

0
Yönetici
ya [MENTION=697]ikokci[/MENTION] iki günde bozdun bak:driver::driver:
dosya formatı fat 32 mi öyle olması lazım sanırım:)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
ya [MENTION=697]ikokci[/MENTION] iki günde bozdun bak:driver::driver:
dosya formatı fat 32 mi öyle olması lazım sanırım:)

Fat32 hocam. Hatta fat olarakta denedim, yine görmüyor. Farklı kart ile de denedim aynı. Cihazla ilgili bir problem gözüküyor gibi. Navitech firmasını telefonla arayıp durumu anlatacağım.

Aracınız
Sd kartta virüs olabilir veya Cihazın yazılımında sorun olabilir. Taktırdığımız yerde cihaza yeniden yazılım atarlarsa sorun hallolur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Sd kartta sorun yok hocam, sorun cihazda yada sd kart girişinde. Honda servisi cihazı söküp navitech servisine gönderecek gibi.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün honda servise gittim. Yeni cihaza ait başka bir sd kart taktıkar, yine navi çalışmadı. Servise göndermek için cihazı komple söktüler, yerine sofır vihaz taktılar. Böyle yapacaklarını hiç beklemiyordum, hatta giderken orijinal müzik çalarını da götürmüştüm. Çok memnun kaldım. Cihaz servise gitse tamir olup gelse içime sinmeyecekti.

Geri