Navigasyon Takıldığında Direksiyon Bluetooh Kontrolleri...

Aracınız
2014 ve sonrası Bluetooth özellikli ve direksiyonda kontrol tuşları mevcut olan araçları bulunan arkadaşların bu cihazları taktırırken tekrar düşünmesini tavsiye ediyorum. Araçta çok güzel böyle bir özellik bulunduktan sonra ben olsam sırf bu özellik iptal olacak diye bu cihazlardan taktırmam.

Hakan Uzun

0
Yönetici
2014 ve sonrası Bluetooth özellikli ve direksiyonda kontrol tuşları mevcut olan araçları bulunan arkadaşların bu cihazları taktırırken tekrar düşünmesini tavsiye ediyorum. Araçta çok güzel böyle bir özellik bulunduktan sonra ben olsam sırf bu özellik iptal olacak diye bu cihazlardan taktırmam.

Dogru fakat navigasyonda bir baska yaaa

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Merhaba,
Arkadaşlar malumunuz makyajlı 2014 civic lerde aracın üzerinde bluetooth hands free özelliği mevcut. Halen kullanıyorum çok da kullanışlı dizayn edilmiş...
Ve direksiyonda cevaplama, ses etiketi ile çalıştırma gibi özellikler mevcut...
Navigasyon taktırmayı düşünüyorum bugünlerde...
Ancak cihaz takıldığı zaman halen i-mid ekranında ne gibi bilgiler kalacağı, teybin ve bluetooth un hala kumanda üzerinden kontrol edilip edilmeyeceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim...
Bir de bu durumda kolçakta bulunan USB nin işlevi ne olacak?

Ch.

merhaba,navigasyonu taktırdınız mı ? handsfree ve diğer bluetooth fonksiyonları ne durumda ?

Geri