navigasyon yazılımı lazım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2013 civic içinde map kartı olmadan aldım, şimdi mormal sd kart taksam çalışır mı navigasyon? Bir de normal sd karta nasıl bir yazılım ya da harita yüklemesi yapacağım? Multimedya modeli NX-214F
Teşekkürler

Linkteki mapi indirip sd karta yükleyerek kullanabilirsiniz, navitech için yeni harita yolunu tanıtmak gerekiyor nasıl yapıldığını bilmiyorum ama.

http://www.civictr.com/showthread.p...ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Aracınız
2013 for x navigasyon kartı arızası

2013 for x navigasyon kartı arızası

2013 for x navigasyon kartı arızası bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse varmı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

maselz

0
Aracınız
Cihazin orjinal kartını sadece harita güncellemek için taktım oda naviextras tan yaptım güncelleme oldu dedi..çıkartıp taktım yine aynı problem devam etti..Bu sefer navitech ile iletişim kurdum bana yazılım atılması gerektiğini söyleyip dosya gönderdi onların anlattığı şekilde..bir başka 2gb sd karta yükleme yaptım cihaza taktım reset v.s şeyleri yaptım yazılım kurulumu gerçekleşti..tekrar kartı çıkartıp orjinal sd kartı taktım soyleneni yaptım. .geri görüş kamerası filan açılıyor artık yazılım olmuş diye düşünüyorum..ama navigasyon u açtığım zaman navitech resimli ekran da kalıyor öylece..ne yapmam gerek. .

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar hocam bahsettiğiniz yazılımı benimle paylaşırmısınız? Bende de aynı sorun mevcut onarmaya çalışayım. Sizden haber bekliyorum. Saygılarımla.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Conk

0
Aracınız
merhabalar bir sorum olacak arkadaşlar? elegance modele orjinal 7 inç multimedia taktırcam bayi de executive ile aynı olacak mı 2 usb hdmi girişi vb..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri