Naviin 535 fc5 oem multimedia navigasyon

Arkadaşlar bugüne kadar müzik açıkken geri vitese geçiş yapılınca müzik kapanır kamera açılırdı , 2 gündür kamera açılıyor ama müzik kesilmiyor. Sizde nasıl geri vitese geçiş yaptığınızda?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bugüne kadar müzik açıkken geri vitese geçiş yapılınca müzik kapanır kamera açılırdı , 2 gündür kamera açılıyor ama müzik kesilmiyor. Sizde nasıl geri vitese geçiş yaptığınızda?

Kendi sorumu kendim cevaplayayım da başına gelen olursa faydalansın

Menüden Araç ayarları/ ortak /backcar volume

Aracınız
Yarin bu urunden taktirmayi planliyorum. Kullanan arkadaslar tavsiye eder mi? Yazilan problemleri tek tek okudum yarin deneyecegim. Onun disinda yasadiginiz baska problemler var midir? Konuya uzun zamandir yazilmamis...

Yarin bu urunden taktirmayi planliyorum. Kullanan arkadaslar tavsiye eder mi? Yazilan problemleri tek tek okudum yarin deneyecegim. Onun disinda yasadiginiz baska problemler var midir? Konuya uzun zamandir yazilmamis...

Merhaba ürünü ne kadar fiyata alacaksınız? Ben 1 yıldır kullanıyorum tek yaşadığım sorun bazen direksiyon üzerinden kontrol çalışmıyor bugün yine oldu aracı stop edip tekrar çalıştırdım fakat düzelmedi. 10 bin bakımına gidince sorunu ileteceğim. Bunun dışında hiçbir sorun yaşamadım artık müzik dinlemiyorum tamamen klip izliyorum. Video oynatma için herhangi bir işlem yaptırmadım direkt olarak kendisi oynatıyor. Başka android cihaz da gördüm bir arkadaşımda marka modelini bilmiyorum ama ekranın görüntü kalitesi ve arayüz iyi değildi.

Geri