Naviin

Arkadaslar iste buda benim Naviin marka navigasyon forumda sadece bende bu marka cihaz var saniyorum cok guzel bir urun kullanisli ben memnunum ozellikle musteri hizmetleri cok basarılı bir sorun olursa cok ilgileniyorlar keske honda servisleride onlar kadar ilgili olsaymis diyesi geliyor insanın :D

sk67a

0
Ynt: Naviin

[quote author=Attila Khan link=topic=4.msg8#msg8 date=1390306114]
Arkadaslar iste buda benim Naviin marka navigasyon forumda sadece bende bu marka cihaz var saniyorum cok guzel bir urun kullanisli ben memnunum ozellikle musteri hizmetleri cok basarılı bir sorun olursa cok ilgileniyorlar keske honda servisleride onlar kadar ilgili olsaymis diyesi geliyor insanın :D
[/quote]
Bu güzel bir paylaşım. Başka kimsede Naviin cihaz yok. Navi cihaz satın almak isteyenlere yazdığın yazı yol gösterir.

[quote author=sk67a link=topic=4.msg1576#msg1576 date=1392120057]
[/quote]
Bu güzel bir paylaşım. Başka kimsede Naviin cihaz yok. Navi cihaz satın almak isteyenlere yazdığın yazı yol gösterir.

[/quote]

Tşkler :)

[quote author=sk67a link=topic=4.msg1576#msg1576 date=1392120057]

[/quote]

Sami Hocam, benim navigasyon üstte fotosu olan ses açma düğmesi varya işte onun ortasındaki yere bir kere bastım navi açıldı birkez daha bastım bu kezde ayarlar gibi birşey açıldı sonra oradan çıkamadım bende Power dan kapadım ama daha sonra şu oldu kontak anahtarını çıkarıp tekrar takınca ve 2 ye getirince navigasyon kendi kendine açılmaya başladı yani Power düğmesine ben basmadan. Eskiden Power a basınca açılırdı ama şu düğmeye basmaz olaydım ondan sonra otomatik açılmaya başladı ve eski halinede getiremedim bir türlü. Sizce ne yapmak lazım ayarlardan tekrar sakin kafa ile deneyeyim mi yoksa müşteri hizmetlerine mi danışmak lazim bu durumu :(

[/quote]

Atilla bey merhaba,
Aynı cihaz bende de mevcut (NVN 531). Size bir kaç konuda danışmak istiyorum:
-Navigasyon database'ini güncelleme yaparken nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz?
-Televizyon kanallarını tarama yaptıktan sonra izleyebilme şansınız oldu mu? Bende sürekli sinyal yok uyarısı var.
-Cihazın Türkçe kullanım klavuzu maalesef çok yetersiz. Elinizde orjinal ingilizce kullanma klavuzu varsas rica etsem paylaşır mısınız?

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, emniyetli sürüşler dilerim.

Merhaba,

** Güncelleme yapmiyorum olduğu gibi kullaniyorum.
** Bende izleyemedim saniyorum ayrıca anten lazimmis ama taktirmayı düşünmüyorum.
** Maalesef bende de yok fakat müsteri hizmetlerinin telefonu var isterseniz arayın baya ilgililer 0544 654 16 86 Ercan Bey.

[quote author=Attila Khan link=topic=4.msg7324#msg7324 date=1403699545]
Merhaba,

** Güncelleme yapmiyorum olduğu gibi kullaniyorum.
** Bende izleyemedim saniyorum ayrıca anten lazimmis ama taktirmayı düşünmüyorum.
** Maalesef bende de yok fakat müsteri hizmetlerinin telefonu var isterseniz arayın baya ilgililer 0544 654 16 86 Ercan Bey.
[/quote]

Abi merhaba,
Naviin ile ilgili bir sey daha sormak istiyorum. Bilmiyorum sende de oldu mu ama bazen torpito gözüne aktardıkları cihazın kendi usb bağlantı kablosuna usb disk takılı iken parça çalarken aniden durma oluyor. Bu sende de oldu mu?

Smoch

0

Radyosu tam bir rezalet. Ben sürekli Bluetooth'dan müzik açıyorum.

Buarada kablolarına telefon bağlayıp telefondan müzik açmak da beynini yakıyormuş cihazın. O girişler iPod girişiymiş telefon takınca farklıymış.

[quote author=odtulu23 link=topic=4.msg9495#msg9495 date=1405926023]
Abi merhaba,
Naviin ile ilgili bir sey daha sormak istiyorum. Bilmiyorum sende de oldu mu ama bazen torpito gözüne aktardıkları cihazın kendi usb bağlantı kablosuna usb disk takılı iken parça çalarken aniden durma oluyor. Bu sende de oldu mu?
[/quote]

merhaba hayır usb yi torpido dan taktım günlerce saatlerce dinledim bana mısın demiyor, cd yada DVD lerde de sorun yasamadım tek sorun saat ayarı bazen aracin saati ile navinin saati farklı oluyor birde bazı radyo kanallari net çekemiyor onun dışında sorun yok.

Geri