NAVİMEX teslaya geçiş.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. Aracımi aldığım zaman üzerinde forx marka multimedya sistemi takiliydi. Gerçekten çok başarılı bir cihaz. Zaten satılık için ilan koymuştum. Tesla ekrana geçiş yapmayı planlıyordum. Bugün itibari ile geçiş yaptım. Multimedya konusunda sorularınızı yanitlayabilirim.
Öncelikle tesla ile beraber araca on kamera montajı da yaptırdım.
Tesla ekran aracın bütün sensörleri dahil olmak üzere, koltuk ısıtma vs gibi herşeyi destekliyor.
Aracımda bulunan ses sisteminin kalitesi çok arttı.
NAVİMEX arayüz olarak çok basit ve kullanışlı. Bluetooth vs gibi araçlar oldukça güzel çalışıyor.
Kısacası ben çok memnun kaldım. Tek denemediğim koltuk ısıtma kaldı. Onu da yarın sabah soğukta deneyeceğim.
İlgilenen arkadaşlar vsr ise EMR Garage Ankara'da işlemleri yaptırdım. Sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

gunesec

Özel Üye
Merhabalar. Aracımi aldığım zaman üzerinde forx marka multimedya sistemi takiliydi. Gerçekten çok başarılı bir cihaz. Zaten satılık için ilan koymuştum. Tesla ekrana geçiş yapmayı planlıyordum. Bugün itibari ile geçiş yaptım. Multimedya konusunda sorularınızı yanitlayabilirim.
Öncelikle tesla ile beraber araca on kamera montajı da yaptırdım.
Tesla ekran aracın bütün sensörleri dahil olmak üzere, koltuk ısıtma vs gibi herşeyi destekliyor.
Aracımda bulunan ses sisteminin kalitesi çok arttı.
NAVİMEX arayüz olarak çok basit ve kullanışlı. Bluetooth vs gibi araçlar oldukça güzel çalışıyor.
Kısacası ben çok memnun kaldım. Tek denemediğim koltuk ısıtma kaldı. Onu da yarın sabah soğukta deneyeceğim.
İlgilenen arkadaşlar vsr ise EMR Garage Ankara'da işlemleri yaptırdım. Sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Merak ettiğim ve ilgilendiğim bir konu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Hojaaa Hayırlı olsun, cihazın görsellerini de paylaşırsanız merak edenler için faydalı olur.

Aracınız
Civic FD6 2010
hayırlı olsun. güle güle kullanın.

ben de aracıma uygun navimex cihaz araştırıyorum. cihaz android ise merak ettiğim bir şey var. google play store uygulamalarını telefona/tablete yükler gibi yükleyip sorunsuz kullanma imkanı var mı?

Geri