navitech navigasyon çalışmıyor sd kartı acmiyor

En başta negivasyon çalışıyordu ben daha sonra hafıza kartına müzik attım suan ne negivasyon ne de sd kart çalışmıyor ve ana ekrandan üstüne tıklayınca acmiyor sebep programı varmi

En başta negivasyon çalışıyordu ben daha sonra hafıza kartına müzik attım suan ne negivasyon ne de sd kart çalışmıyor ve ana ekrandan üstüne tıklayınca acmiyor sebep programı varmi

sd kartı uygun yere taktığınıza emin olun . cihazdan ayarlar menüsünden gps secin . sd kart içinde altında navi proğramı , sonra da navigasyon exe. (kurulum) seçin .çıkış yaparak yeniden deneyin

Eger navigasyon icin olan sd karta muzik attiysaniz sikinti olabilir, zten dinleyemessiniz de sanirim. Icindeki progrqm ve harita da zarar gormus olabilir. Elinizde yedegi varsa sd karta format atip bir daha yukleyin.Navigasyonun hangi programam bsktigina bakin, ayarlardan dogru kisa yola bakmiyor olabilirSon olarak benim de yasadigim, ve kismetse tatil donusu servise birakacsgim sorun olabilir. Sd kart yuvasi bozulmustur. Bende su an kafasina gore bazen calismiyor, ekran dahi acilmiyor.

Ben müzik attım ve cep telefonundaki sd kartı taktığımda çalıyor
Ve bende negivasyon un programı yok nerden bulucam Format atsam da

Ekran dan ayarlarda secsemde dosya bulunamıyor diyor peki sd kartı degistiriyim mi veya sizde exe programı varsa atabilirmi siniz yani yeniden yukleme harita yi yapabilirimizmi

başka bir sd karta yükle
Konu: iGo Primo 2.4 CivicTR Edition (En Güncel Haritayla Birlikte
baştan sona oku yükle

peki bu ekranlı navitectlerde biri de alta sd kart yuvası ver yani altlı üstlü iki tane üstünde kinde nevgasyona baglı sd kart vardı bunun içine müzik ata bilirmiyim yoksa nevigasyonlu sd karta dokunmadan ikinci sd kartı alıp ona müzik atip ikinci yere yani alt kısmamı takmam lazım

ENSAR

0
Sd kartin ne ise yaradigini bilmiyordum arabayi aldigim kisiye al bu bende kalmis dedim ve geri versim oda ses cikarmasi aldi.adam bulamiyorum diyo simdi ne yapmam gerekiyor bulamazsa lutfen yardim :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri