Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba, cihazım durup dururken arızalandı. Akşam aracı kullanırken manuel olarak cihazı kapattım. Sabah açmak için dokunduğumda açılış ekranında kilitlendi kaldı ve şu an açılmıyor. Reset falan işe yaramadı. Servisle konuştum cihazı bize göndermeniz lazım diyor. İnternette bir çözüm bulamadım. Bu problemi ilk yaşayan ben miyim? Herhangi bir önerisi olan var mı?
GPS kart girişi arızalanmış olabilir. Gps kartını çıkarıp cihazı açmayı deneyiniz. Benim başıma 2 kez geldi. Gps kart girişi arızalandı, cihaz kendini çok geç açıyordu. Gps kartını (sd) kart çıkardığımda sorun halloluyordu. Servise gitti. Sd kart girişi tamir edildi ve düzeldi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysf84

0
Aracınız
GPS kart girişi arızalanmış olabilir. Gps kartını çıkarıp cihazı açmayı deneyiniz. Benim başıma 2 kez geldi. Gps kart girişi arızalandı, cihaz kendini çok geç açıyordu. Gps kartını (sd) kart çıkardığımda sorun halloluyordu. Servise gitti. Sd kart girişi tamir edildi ve düzeldi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GPS kartı, Akü sök-tak, Reset gibi çözümleri denedim olmadı. Servise gittim. Hata tanımlaması "LCD kart arızası" dedi. (91 dolar kart, 80 TL işçilik) Başka çözüm bulamadım malesef.

Aracınız
Merhaba
Bugün bu cihazı taktirdim. Geri dönüş kamerası çalıştığında buradaki gibi kamerada yer belirtmeler çalışmadı. Ayrıca GPS cihazını on konsola koymuşlar. Bu tüm arabalarda bu şekilde mıdır ? Bunu sonradan farkettim. Takılırken başında duramamistim.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba
Bugün bu cihazı taktirdim. Geri dönüş kamerası çalıştığında buradaki gibi kamerada yer belirtmeler çalışmadı. Ayrıca GPS cihazını on konsola koymuşlar. Bu tüm arabalarda bu şekilde mıdır ? Bunu sonradan farkettim. Takılırken başında duramamistim.

Kamera çizgileri benim navigasyonda da gözükmüyordu, bağlantı ile ilgili olabilir, gps göğüslük ile ön camın kesiştiği noktaya takılmamış mı?
Gps in bulunduğu yerin resmini atar mısın?

Aracınız
Kamera çizgileri benim navigasyonda da gözükmüyordu, bağlantı ile ilgili olabilir, gps göğüslük ile ön camın kesiştiği noktaya takılmamış mı?
Gps in bulunduğu yerin resmini atar mısın?

076d525e80e7eaccdfcb44b0d841875c.jpg

Aynen dediğiniz yere takılmış.
Çamkiran izmir de takıldı. Başka bir yere takılması olabiliyor mu

Ayrıca bugün kurcalama şansım oldu.hafizaya alınan radyo kanalları arasında direksiyon kumandasindan kanal değişimi yapılamıyor mu

Muhakkak ekrandan mi değişim oluyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3128]mevsine[/MENTION] Gps in olması gereken yeri orası sorun yok ;)
MEnü içerisinde direksiyon düğmelerini ayarlayabilecek bir menü var ise buradan istediğiniz düğmeye istediğiniz özeliği tanımlayabilirsiniz.

Aracınız
[MENTION=3128]mevsine[/MENTION] Gps in olması gereken yeri orası sorun yok ;)
MEnü içerisinde direksiyon düğmelerini ayarlayabilecek bir menü var ise buradan istediğiniz düğmeye istediğiniz özeliği tanımlayabilirsiniz.
5754cdbf946ed889f4ab0374945e92cc.jpg

Sanırım burası değil mi
Burada 3 ve 4 noku tuşlar ses kısmında problem yok ama kanal değiştirmek için hangi simge seçilmeli
Kullanma kılavuzunda da belirtmemisler
Kurcalamak istemedim???

Aracınız
çamkıarnda gps alıcısını oraya monte ediyorlar bende çamkıranda taktırdım ancak daha sonra terakki de farklı bir işlem yapılırken onu da sağ direk içine monte etmişler. ayrıca kamerada o çizgilerin görünmesi için kamera açıkken ekranın sağ tarafına doğru dokunun o çizgilerin aktif olması için menü açılacak ordan ayarını yaparsınız...

Geri