Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

speed

0
Bencede öyle benim araçda 2015 model geri vitese takınca 2 ekranda birden çıkıyor. 2 hat çektiklerini sanmıyorum

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cihazı bağlatmadan son bir konu daha var kafamı kurcalayan. Kolçaktaki usb yi cihazamı bağlatıyoruz yada imid ekrandamı kalıyor bağlantı. Yada her ikisindemi bağlı kalıyor.

Selam arkadaşlar. yeni aldığım 2014 civic aracımın üzerinde navitech nx221r multimedya bulunuyor. ekran dokunmatiği çok kötü sadece parmak ucunla çok sert basınca alıyor. ekran kalibrasyonu da yaptım. ama çözüm olmadı. bir ayarı var mıdır. yoksa bir cep telefonu gibi bir hassasiyet beklemiyorum ama bu cihazlar böyle midir. ya da dokunmatik arızalı mı.

Aracınız
Selam arkadaşlar. yeni aldığım 2014 civic aracımın üzerinde navitech nx221r multimedya bulunuyor. ekran dokunmatiği çok kötü sadece parmak ucunla çok sert basınca alıyor. ekran kalibrasyonu da yaptım. ama çözüm olmadı. bir ayarı var mıdır. yoksa bir cep telefonu gibi bir hassasiyet beklemiyorum ama bu cihazlar böyle midir. ya da dokunmatik arızalı mı.

Merhaba bu tarz cihazlar genelde tırnak ile çalışır derler. Yani dediğiniz gibi telefon gibi değil ben bazen kalemle bazen tırnakla dokunuyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese merhaba iyi bayramlar. Honda civic elegance 2015 eco aracımda bu cihaz var ancak bluetooth u direksiyondan kullanamıyorum bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhabalar. Navitech marka multimedya cihazını ben de taktırmak istiyorum ancak bir türlü satışa açık ürün bulamıyorum. Nereden temin edilebilir? Teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2012
Bence bu cihazı değil android bir cihazı tercih edin.

Öneriniz için teşekkürler. Forumdaki tavsiye sayfalarına baktıkça aklımda fikir oluşması gerekirken sanırım kafam daha çok karışıyor. Tek istediğim sorunsuz bir cihaz. Teknik anlamda araca zarar vermeyen, tüm işlevlerini gösteren, direksiyon üzerinde tuşların çalışmasını engellemeyen bir cihaz.

Neye baksam ki? :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Öneriniz için teşekkürler. Forumdaki tavsiye sayfalarına baktıkça aklımda fikir oluşması gerekirken sanırım kafam daha çok karışıyor. Tek istediğim sorunsuz bir cihaz. Teknik anlamda araca zarar vermeyen, tüm işlevlerini gösteren, direksiyon üzerinde tuşların çalışmasını engellemeyen bir cihaz.

Neye baksam ki? :)

Navimex te fena değil

https://www.civictr.com/forum/civic...b7-navigasyon/4844-navimex-android-multimedya

Geri