Navitech Nx-221 ve Nx220 Güncelleme Anlatımı

Herkese merhaba,

Güzel paylaşım. 2016 model honda civic aracım. Galeriden navigasyonlu şekilde aldık şimdi microsd kayboldu. 300 tl para istiyorlar. Boş bir sd karta harita yükleyebilir miyim?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
deneme deneme

deneme deneme

Herhangi bir eksiklik yada sorun olduğu için değil hocam, en güncel haliyle kullanayım istedim, bu yüzden güncelledim ve sorunsuz kullanıyorum.
Burada [MENTION=225]Smoch[/MENTION] hocanın paylaştığı igo 2.4 haritayı da tarif edildiği şekilde aynı hafıza kartına klasör halinde kopyaladım. Ayarlardan istediğim navigasyon programını seçip sorunsuzca kullanabiliyorum.

asd[;)]d[;)]a[;)]d[;)]a[;)]d

Aracınız
Merhaba ,
Benim navigasyonum haritamın güncel olmadığı ile ilgili uyarı vermeye başladı. Muhtemel harita dosyasına bir bitim tarihi koyulmuş olabilir o tarihten sonra uyarı alabilirsiniz.

Aracınız
bağlantılar üye olmamıza rağmen neden gözükmüyor nereye mesaj atmak lazım anlamadım cihazı güncelleyeceğiz bir şey yapamıyoruz admin yardımcı olur musun?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bağlantılar üye olmamıza rağmen neden gözükmüyor nereye mesaj atmak lazım anlamadım cihazı güncelleyeceğiz bir şey yapamıyoruz admin yardımcı olur musun?

Şu an gözüküyor olması lazım ;)

Geri