Navitech nx serisini kullanan bir arkadaştan yardım istiyorum

Merhaba,aracimda Navitech NX450-y modelini kullaniyorum, sistemin sdcard'indeki igo yazılımı silinmiş durumda, bir çok igo versiyonu indirip denedim ama maalesef hiçbiri calismadi, sizlerden ricam sdcard'inizdeki içeriğinin bir kopyasını benimle paylaşır mısınız lütfen?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba,aracimda Navitech NX450-y modelini kullaniyorum, sistemin sdcard'indeki igo yazılımı silinmiş durumda, bir çok igo versiyonu indirip denedim ama maalesef hiçbiri calismadi, sizlerden ricam sdcard'inizdeki içeriğinin bir kopyasını benimle paylaşır mısınız lütfen?

Linkteki haritayı indirip harita yolunu cihaza tanıtmanız gerekiyor.

http://www.civictr.com/showthread.p...ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Dediklerinizi zaten yapmıştım , ama çalışmadı,daha dogrusu harita yolunu cihaza tanıtamıyorum, navigasyonda oyle bir özellik yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Dediklerinizi zaten yapmıştım , ama çalışmadı,daha dogrusu harita yolunu cihaza tanıtamıyorum, navigasyonda oyle bir özellik yok.

Harita yolu uzantısına göre yeni haritanın dosya yolunu ayarlamanız gerekiyor, orjinalde harita yolu nedir onu tam olarak bilmiyorum.

krmmrt

0
Aracınız
Herkese merhabalar. Konu kirliliği olmasın diye ben de buradan sorayım dedim sorumu. benim fd6 da grd nx41 hc model multimedya sistemi var. mp3 çalar için karışık çalma seçeneğini bulamıyorum. Bu kadar donanımlı bir alette de karışık çalma vardır diye umuyorum.

Çözümü buldum, Burdan yazıyorum ihtiyacı olana faydası olsun diye:
not defteri ile yeni bir not açıyoruz ve içine bu satırları ekliyoruz:
[MAP]
path = MobileNavigator\MobileNavigator.exe;

ve son olarak bu not defteri maplaunch.ini olarak kaydedip onu Sdcardin ana dizine kopalıyoruz.
bu yöntemi kullanarak igoyu çalıştırabildim.
iyi sürüşler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] Hocam mutlaka vardır, çok eski teknoloji cihazlarda bile var.
[MENTION=4285]holyland[/MENTION] Hocam eline sağlık çok iyi açıklama olmuş, çözemeyen arkadaşların çok işine yarayacak.

wiyyyy

0
Aracınız
çözümü buldum, burdan yazıyorum ihtiyacı olana faydası olsun diye:
Not defteri ile yeni bir not açıyoruz ve içine bu satırları ekliyoruz:
[map]
path = mobilenavigator\mobilenavigator.exe;

ve son olarak bu not defteri maplaunch.ini olarak kaydedip onu sdcardin ana dizine kopalıyoruz.
Bu yöntemi kullanarak igoyu çalıştırabildim.
Iyi sürüşler

teşekkürler

Geri