Navitech NX214F (Eski Model)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Navitech NX214F (Eski Model)

[quote author=Gelendostlu link=topic=74.msg6124#msg6124 date=1402777236]
Ön kamera doğrudan cihazın aux girişine bağlandı. Arka kamera da cihazın geri kamera girişine bağlandı.
Cihazda ön kamera açıkken doğrudan vites konumuna göre ön ve arka kamera arasında geçiş yapılabiliyor.

Ancak şöyle blr durum var. Bu şekilde çok kullanışlı olmakla birlikte ileride cihazın aux girişi başka cihaz kullanımı için uygun olmuyor. Bu nedenle daha sonra aux girişi başka cihaz için kullanılmak isteniyorsa ön kameraya bir düğme ilave etmekte fayda var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

Hocam bilgi için teşekkür ederim.
Bende kamera bağlatacağım, aux kullanım dışı kalıyorsa düğme taktırmak dana mantıklı gibi duruyor ;)

Aracınız

[quote author=NoFeaR link=topic=74.msg6128#msg6128 date=1402778587]
Hocam bilgi için teşekkür ederim.
Bende kamera bağlatacağım, aux kullanım dışı kalıyorsa düğme taktırmak dana mantıklı gibi duruyor ;)
[/quote]Sadece ön kameraya düğme bağlatmak mantıklı. Düğme sadece başka cihaz bağlanmak istendiğinde kullanılır. Pratiklik sağlanır.

Aracınız
Bilginiz varmı bilmiyorum bendede aynı teyp var,fakat geçen gün uyarı yazısı çıktı,kabulet tuşuna basmama rağmen navîgasyon açılmıyor,ne yapmalıyım.sd kartı formatladım yine olmadı.tşk

Aracınız
Bilginiz varmı bilmiyorum bendede aynı teyp var,fakat geçen gün uyarı yazısı çıktı,kabulet tuşuna basmama rağmen navîgasyon açılmıyor,ne yapmalıyım.sd kartı formatladım yine olmadı.tşk

Bazen yazılımdan kaynaklı sorun nedeniyle böyle durumlar oluşabiliyor. Bu durumda cihaza tekarar yazılım atılması gerekiyor.

Çoğu durumda bu olayın SD kartta bulunan Navigasyon yazılımı ile ilgisi bulunmuyor. Bahsetmiş olduğum cihaz içindeki yazılım.

Ancak, sd karta format attı iseniz artık hiç şansınız kalmamış. Servisten yeni sd kart temin etmeniz lazım. Ona da 90 TL falan istiyorlar.

Belki biraz uğraş ile başka navigasyon çalıştırılabilir ama ben bunu bilmiyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Turgut nx214 f de navigasyon yolunu göstermek için ayar yok. O nedenle çalışmaz.

Ancak sd kartta dosya yolunu Gösteren dosya var. Onunla oynamak lazım.

Abi kurulu farklı bir harita yüklenince yolunu tarama yapıp kendisi bulabilir mi, bildiğimden değil merak ettiğimden :)
Benim çin malına farklı bir harita bağlayınca yolunu kendi bulmuştu oradan mantık yürüttüm.

Trust

0
Aracınız
Hüseyin abi sat sat Musteri hazır.

Aracınız
Navitech NX214F (Eski Model)

Abi kurulu farklı bir harita yüklenince yolunu tarama yapıp kendisi bulabilir mi, bildiğimden değil merak ettiğimden :)
Benim çin malına farklı bir harita bağlayınca yolunu kendi bulmuştu oradan mantık yürüttüm.

Turgut mutlaka bir yolu vardır. Bunu yazılım
İşlerinden anlayan biri çözer. Ben cihazın orjinal sd KARTI bozulur diye korkuyorum denemeye.

Navitech bu cihazda farklı ve Saçma bir yol izlemiş ve yazılımı sd karta kilitli olarak veriyor. Cihaz navigasyon yolunu göstermiyor. Sadece sd KARTI servis 90-120 TL ye satıyor. Yani satın aldığınız lisansı bir daha satıyor.

Birisi önce navigasyon yazılımını (mobilenavigator) boş bir sd karta atıp cihaza taktım ve navigasyon tuşuna basarak önce yazılımı tanıtım daha sonra haritayı yükledim ve çalıştırdım demişti.

Denemek lazım.

Son düzenleme:
Geri