Navitech Nx221R Kulllanımı Hakkında Sorular

ebayir

0
Ayarlara baktım park freni ayarını bulamadım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp deneyin isterseniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ebayir

0
Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp deneyin isterseniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fabrika ayarlarına dondurdum ama sonuç aynı araç çalışırken ve el freni vekili iken TV izleyebiliyordu haricinde izleyemiyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysf84

0
Aracınız
Merhaba, Ben aracımı yeni aldım. üzerinde NX221r var. SD karttı okumuyor. Nedeni ne olabilir? (Kart sağlam, yeni aldım. formatı fat32.)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba, Ben aracımı yeni aldım. üzerinde NX221r var. SD karttı okumuyor. Nedeni ne olabilir? (Kart sağlam, yeni aldım. formatı fat32.)
Sd kartı taktığınız yere dikkat edin, gps kartına ait yuvaya takmadığınızdan emin olun. Başka bir kart deneyin. Aynı sorun devam ediyorsa sd kart yuvasında arıza var demektir. Cihazın servise gitmesi gerekir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysf84

0
Aracınız
Sd kartı taktığınız yere dikkat edin, gps kartına ait yuvaya takmadığınızdan emin olun. Başka bir kart deneyin. Aynı sorun devam ediyorsa sd kart yuvasında arıza var demektir. Cihazın servise gitmesi gerekir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GPS kartını hiç çıkarmadım. En yakın zamanda farklı kart deneyeceğim.

Aracınız
Üzerindeki kart orjinal navitech sd kartı olmayabilir. Başımıza geldi vatandaş orjinal kartı almış yerine telefonda kullanilan kart takmış. Servisten yeni kart aldık. Sorun halloldu.

slm arkadaşlar. bu cihazın kullanma kılavuzu pdf olarak elinde olan var mı? ben direksiyon tuşlarından telefonla ilgili olanları kullanamıyorum. ortadaki telefon tuşuna basınca ses açılıyor. bunları ayarlayacak bir menü buldum ama orada belirtilen tuş1 tuş2 gibi şeyler hangi tuşları ifade ediyor anlaşılmıyor.
bir de bluetooth ile eĺler serbest modunu oto bağlana seçtim. samsung tel. her seferinde şifre girmemi istiyor. girince bağlanıyor. bunu şifre girmeden yapacak bir çözüm yolu yok mudur?

Geri