Navitech nx221r

Fevzi

0
Selam arkadaşlar aracımda nx221r navigasyon sistemi var farlari acinca ekran otomatik kararmiyo bilgisi olan varmı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ysf84

0
Aracınız
Herkese Selam, Aracımda NX221R var. Bluetooth bağlantı problemi yaşıyorum. LG G2 telefonum ile BT bağlantısı yapamadım. Eşleşme gerçekleştikten sonra cihaz kilitleniyor. Cihazı kapatıp açmam gerekti. 3-4 defa denesem de olmadı. Daha sonra LG G3 ve Vestel Venüs telefonlar ile bağlantı denedim. Sorunsuz oldu. Kardeşimin LG G2 telefonu ile denedim onunla da yine sorunsuz bağlantı oldu. Aynı marka model başka telefon ile bağlantı yapabiliyorken benim telefonum ile neden bağlantı olmaz? İlk başta bağlanıyor uyarısı geliyor. Daha sonra cihaz eşleşmedi hatası veriyor. Neden olabileceğine dair fikri ve çözüm önerisi olan var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese Selam, Aracımda NX221R var. Bluetooth bağlantı problemi yaşıyorum. LG G2 telefonum ile BT bağlantısı yapamadım. Eşleşme gerçekleştikten sonra cihaz kilitleniyor. Cihazı kapatıp açmam gerekti. 3-4 defa denesem de olmadı. Daha sonra LG G3 ve Vestel Venüs telefonlar ile bağlantı denedim. Sorunsuz oldu. Kardeşimin LG G2 telefonu ile denedim onunla da yine sorunsuz bağlantı oldu. Aynı marka model başka telefon ile bağlantı yapabiliyorken benim telefonum ile neden bağlantı olmaz? İlk başta bağlanıyor uyarısı geliyor. Daha sonra cihaz eşleşmedi hatası veriyor. Neden olabileceğine dair fikri ve çözüm önerisi olan var mı?

Telefonunuzdaki bir uygulama neden oluyor olabilir, uygulamaların hepsini kapatıp deneyin.

Aracınız
Hocam bende lg g2 ile baglanti sorunu yasiyorum.sorunu cozduyseniz yardimci olursaniz sevinirim.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ysf84

0
Aracınız
Hocam bende lg g2 ile baglanti sorunu yasiyorum.sorunu cozduyseniz yardimci olursaniz sevinirim.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selam,

Malesef çözemedim. Zaten mikrofonu sesi yeterince almadığı için konuşmalar verimsiz oluyordu. Karşı taraftaki beni duymadığı için saçma bir şekilde arabanın içinde bağıra bağıra konuşmak gerekiyordu. O yüzden şu an bluetooh bağlantısını kullanmıyorum.

Geri