Nazara Geldik - :( 34 BA 4736

Aracınız
Aracınız
Arkadaşlar bu kazada LPG olsa patlar mıydı

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Aracınız
Son aldigim bilgi
2700 atiker
4.000 tl brc

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınızı yeni gördüm, çok geçmiş olsun.

Uzun süredir farklı forum sitelerine üyeliğim var ve eskiden en bariz örnek olarak bir dönem trend olarak donanimhaber denen foruma aracının bakımlı fotolarını koyan herkesin aracı belli bir zaman sonra garip garip kaza ve sorunlarla karşılaştılar :( Araç fotolarını koyanların çoğunluğu daha sonrasında silme kampanyaları falan yapmışlardı, çok komik ve garip gelmişti. İşin trajiği o zamanlar peugeot 307 aracım vardı ve bende koymuştum, aracı aldıktan 6 ay sonra şanzıman arızası başladı ve araba bi daha iflah olmadı desem yeridir :( etrafımdakilere bunu anlattığımda
aracıma forum laneti bulaştı diye ciddi dalga konusu bile olmuştu. Velhasılı ancak aracı satınca huzura erdim, işin komiği benden sonraki sahibinde şanzıman arıza vermemiş uzun süre.

Sizde ilk aldığınızdan beri aracınıza ciddi özeniyordunuz, hatta bir gün mesaj attım aracınızına çok özeniyorsunuz çok foto koymayın tarzında aman nazar değer diye sizde birşey olmaz tarzında cevaplamıştınız yanlış hatırlamıyorsam. İçimden de inş bu forumda bu sefer öyle garip nazar görmem herhalde diye geçirmiştim, maşallah araca diyordum ama aracınızın bu halini görünce cidden üzüldüm :(

Tekrar geçmiş olsun, nazardan da daha da bir çekinir oldum açıkçası :(

Geri