ne olduğunu çözemediğim parça

Aracınız
merhaba,

resimlerde bulunan plastik kapak şeklindeki parça arabanın içinde yerde buldum ama nereye ait çözemedim bilgisi olan varmı acabaIMG_0266.jpgIMG_0267.jpgIMG_0268.jpg

Tipa gibi duruyor.. hatta baya kalın olduğuna göre içeri ile dışarı arasında kapak görevi gören bişey... ama nere buyur burdan yak... şoför ve yan yolcu ayak yerlerine bi bakmak lazım delik vs varmi

2014 dream civic

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=175]canulucan06[/MENTION] Tam ne olduğunu bilmiyorum ancak sıfır araçlar da torpidoya koyuyorlar muhtemelen fabrikadan bayiye gelen araçta yapılan bir değişiklik sonrası fazlalığa çıkan bir kapak olabilir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Benim araçtan da aynı parça çıkmıştı, bagajda duruyordu. Attım gitti sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nokiac

0
[MENTION=175]canulucan06[/MENTION] o parçayı atma kardeş bir kenara koy, gün gelir lazım olur. Resimlerle nerede olduğunu anlatayım
Büyük yalıtım projemi yaparken çekmiştim. Bu parça sağ ve sol arka çamurluk içinde bulunuyor. Kanal var o kanalı kapatmaya yarıyor. Resimlerde işaretledim.

Sol arka çamurluğun iç kısmında kalıyor.
IMG_5334.jpg

Sağ arka çamurluğun iç kısmında kalıyor.
IMG_5181.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
tekrar bi kontrol edeceğim aracın iç kısmını nereden çıktığını. bu başıma 2.kez geliyor. bi kere daha bulmuştum bu parçadan torpitoya atmıştım. aslında geçenlerde periyodik bakıma girmiştim belkide oradan kalan bir parçada olabilir

Aracınız
[MENTION=5203]nokiac[/MENTION] hocam sizin gönderdiğiniz resimdeki kapaklar daire şeklinde duruyor sanırım . benim bulduğum parça elips şeklinde

Son düzenleme:

nokiac

0
[MENTION=175]canulucan06[/MENTION] bende sonra farkettim hocam elips şeklinde olduğunu çok dikkat etmeden dün gece hemen yazdım Tahmin yürütürsek yüklediğim fotoğrafta buna benzer parça var. Elinizdeki "kapak plastiği" dışarıdan iç kabini kapatan bir parça bence. Yani aranacaksa dış aksamların olduğu kısımlarda aranmalı. Ya davlumbazlar içinde ya da motordan iç kısma geçen bir bölümden çıkarılmış olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslında temiz de duruyor çok dışarı ile alakali değil gibi [MENTION=5203]nokiac[/MENTION] nin dediği gibi kabinle alakali gibi (sen yada başkası Temizleme di ise)

2014 dream civic

Geri