ne onerirsiniz....

Evef sd karttan bahsediyorum şuanda üretilen tüm marka ve model hondanın orjinal cihazı haric sd kartta lisanslı program kullanır tabiki mesaj olarak atıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

bugun aradim, ersan beyi. aslinda normalde dont panic yukleniyrmys, her hangi bir degisiklik oomamasi lazimmis, sanirim hatali yuklenmis. herneyse bende zaten yedek kart icerigi var dedim, ayarladan calisma yolunu ayarlayip dont panic ile devam edebilirsiniz dedi.

ama tabi ben sd karta dokunmaya korkuyorum, ustelik bu hafta sonu yola cikiyorum, su gunlerde gelecek bir arizaya sinirim dayanmaz. icinde ne oldugunu anlayamadigim yazilim ile devam edeyim, istanbul donusu guncellenmis dont panic ile devam ederiz artik, kismet.

ha bu arada, biraz goz ve el aliskanligi istese de mevcut hsrita da is gorur gibi, bugun biomedigim bir yere gittik, sikintisiz goturdu, ama belli harita eski,guney atasehir girisindeki yeni yol calismasindan bi haber.

yine de her ihtimale karsi, uzun yola cikmadan once son guncellemesi yapilmis tomtom seyyar navigasyonda aracta olacak. ne diyeyim, tesekkurler motevo :)

Son düzenleme:
Geri