Necvox navigasyon bilgi

Aracınız
Arkadaşlar fd6 2007model aracıma necvox navigasyon alma kararı verdim ve bu marka hakkında bilgisi olan varmı ve Kullanan arkadaşlara. Sormak isterim navimex mi necvox mu iyi dir acaba necvox ta hoşuma giden şu oldu özellikle usb girişi konsol üzerinde navimex te ise torpidoya seyyar bırakıyorlar çokta orjinal olmuyor ama kalitede önemli bir faktör tabiki iyi ve kaliteli olsun 3 kuruş fazla olsun önemli olanda bu bu konuda fikir ve görüşlerinizi almak istiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar fd6 2007model aracıma necvox navigasyon alma kararı verdim ve bu marka hakkında bilgisi olan varmı ve Kullanan arkadaşlara. Sormak isterim navimex mi necvox mu iyi dir acaba necvox ta hoşuma giden şu oldu özellikle usb girişi konsol üzerinde navimex te ise torpidoya seyyar bırakıyorlar çokta orjinal olmuyor ama kalitede önemli bir faktör tabiki iyi ve kaliteli olsun 3 kuruş fazla olsun önemli olanda bu bu konuda fikir ve görüşlerinizi almak istiyorum

Hocam fb7 kasa forumunda merak ettiğiniz markalar ile ilgili bolca konu var, isterseniz inceleyin

https://www.civictr.com/forumdisplay.php/18-Civic-FB7-Navigasyon

Aracınız

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Aldım cihazı denedim bir sıkıntı YOk gayet güzel bir cihaz ve hızlı kullanışlı beğendim aracım kaporta boyadan çıkar çıkmaz taktırıcam Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Geri