Necvox Navigasyon Hafıza Kartı Kaybolma

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bir hafta olmadı daha aracı alalı. Araç 2013 fb7 civic. Aracı aldığım kişi necvox marka navigasyonun hafıza kartını kayıp etmiş. Navigasyonu şuan kullanamıyorum. Bu kartı nerden bulabilirim yada yeni bir proğram yükleyip başka bir hafıza kartıyla kullanabilir miyim? Multimedyadaki radyo uygulaması çok basit geldi radyoların isimleri bile çıkmıyor ekranda frekans yazıyor sadece bunlarıda güncelleyebilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bir hafta olmadı daha aracı alalı. Araç 2013 fb7 civic. Aracı aldığım kişi necvox marka navigasyonun hafıza kartını kayıp etmiş. Navigasyonu şuan kullanamıyorum. Bu kartı nerden bulabilirim yada yeni bir proğram yükleyip başka bir hafıza kartıyla kullanabilir miyim? Multimedyadaki radyo uygulaması çok basit geldi radyoların isimleri bile çıkmıyor ekranda frekans yazıyor sadece bunlarıda güncelleyebilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Linkteki haritayı sd karta yükleyip, harita yolunu tanıtarak kullanabilirsiniz,

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Bizim de navigasyonu kullanmamız için kartı takın diyo. Ne yapmalıyız? Ayrıca içerikleriniz de göremiyorum gizli içerik diyor.

Geri