Neden Honda?

Aracınız
5000 km de diskler yamuldu direksiyon derisi soyuldu ? Bunun en buyuk sebebi ellerinize krem surup dreksiyona dukunmanizdir. Sonra teriniz, ben 5000 km de yag degisimi yapan arabami park ettikten sonra islak mendil ya da bez ile dreksiyon vites ve el frenimi silen manyagin tekiyim. Ustelik Honda Turkiye de calisan biri olarak yaziyorum. Arabalariniza iyi bakin, Turkiye sartlarinda yeteri kadar stres altinda ve daha fazla yipraniyorlar zaten... Bazi kisileri goruyorum essek gibi biniyorlar bu arabalara uzuluyorum gercekten.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Tek tercih sebebimiz motor ve sanzuman da kolay kolay sikinti cikarmamasi ve sanayiye bakikdan bakima goturmesi

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
direksiyon benimde renk atmaya başladı kılıf taktım mecburen 10k da 2016 fren çok kötü (focus,toyota,passat a kıyasla) araba durmuyor yol tutuşu zayıf tabi saydıklarıma kıyasla yakıt şehiriçi 15lt lpg tüketiyor alırken kampanya vardı o yüzden almıştım satmak istemiyorum şimdi araba fiyatları çok yüksek bir kaç yıl daha kullanıp focusa geçmeyi düşünüyorum bunlar gerçekler kötüleme değil herkese kazasız belasız sürüşler

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
motor ve şanzumanının problem çıkarmaması nedeni ile honda aldım. yol bilgisayarı denen birşey yok. boyası zayıf. konfor izolasyon sıfır. yol sesi ve rüzgar sesi içerde. direksiyon soyulması kronik. çok yakıyor. bir daha honda alır mıyım bilmiyorum.

Berkin

0
Motor ve şanzumanının sorunsuz oluşu, ikinci elinin güçlü oluşu ve prim yapması, verilen paraya göre aynı yaş ve donanımda araç olmaması hondayı tercih etmemdeki başlıca unsurlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Genel olarak arkadaslar yazmış bu sorunları hepimiz yaşıyoruz benim diğer nedenim madem yerli araç alamıyorum param almanlara gideceğine karakteri düzgün onurlu Japon kardeşlere gitsin dedim :) değiştirirsemde accord alırım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wordls

0
Eyvallah kardeşim doğru söylüyorsun adam memlekete gelmiş fabrika açmış istiham yaratmış.Benim aracım 2013 model elegance daha 5000 kmde diskler yamuldu,direksiyon soyuldu,kaputta en ufak bi taşta boya attı arabaya pasta cila çektırıcem korkuyorum kendim alıp yapıyorum.Hani bu 6 yıl garanti veriyorlar ya neye veriyorlar söylesinler.Forumda niye duruyorsun diyorsun ya dostluk arkadaşlık ve bilgi edinmek için.Daha 1000 km olmuş inşallah bu fikirlerin değişmez.Hayırlı uğurlu olsun.Bu arada geçen gün fc5 1.5 rs almaya gittim.118.000 tl ve vazgeçtim.Değişen hiç bir şey yok.Yol sesi cabası.

Disk olayi kronik. Cok arastirdim. Hondaya mail attim servislere yalvardim su tutmussundur diyerek hep gonderdiler. Servisten samimi bi arkds bulup durumu ona anlattim. Civiclerde oluyor fakat crvlerde hic boyle problem yok dedi.
Yeni kasa ise ici disi rakiplerinden oldukca iyi ve genis. Ama ince boya ve problemlemsiz ama surekli bagiran sanziman bence tek keyif cikaran 2 ozellik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Benim civic almandaki nedenler aracın sorunsuzluğu ve fiyatı

bunun dışındaki tüm eleştirilere katılıyorum ama japonların ve almanların araçlarında önem verdikleri bazı yönler var buda satış politikası denebilir.

Civic donanımında civic fiyatında araba yok tüm neden bu

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sıfır satılırken beğenilmeyen FB7ler son zamanlarda ikinci elde neden değerli sorusuna piyasa gözüyle yanıt vermeye çalışılmış :) youtube videonun altındaki yorumlara da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Geri