NGK bujiler hk

Aracınız
Bu ölçümü nerede yaptırmak lazım hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üretici kaçla kaç arasındaki dirençleri kabul edilebilir, görüyor onu bilmek lazım, kullandığın ürünle ilgili. Multimetre ile ölçülüyor ama direnç aralıklarını bilmek lazım? Bu dediğimi sanayide bilen de var mıdır? Bişey diyemiycem.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Aslında honda Türkiyeye bi sormak lazım kşmse çözüm bulamadıysa. Ne kadar ilgilenirler bilemem ama çatlama olayı diyince ilk aklıma ısınma geldi benim. Lpg takılmadan önce de yapıyo muydu?
Lpg den sonra oldu.Ankaradaki iki servise, kayseri ve adanaya sordum bilen çıkmadı.En çok şüphe 1. göze yakıtın fazla gitmesi veya voltaj problemi oldu.Ama Niğde de bir usta üzerine sıcaklık ve elektriğe dayanıklı izolasyon bandı sardı.Böylece problem çözüldü.Bujinin çatlamasıda uzun yola gidip gelince oluyordu.Aşağı yukarı 3000-4000 km yol yaptım.Şimdilik bir problem kalmadı.Ama hala neden olduğunu da çözmek istiyorum.Böyle bir şey yaşayan oldu mu bilemiyorum ama olduysa ve nasıl çözüm buldularsa paylaşırlarsa sevinirim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Lpg den sonra oldu.Ankaradaki iki servise, kayseri ve adanaya sordum bilen çıkmadı.En çok şüphe 1. göze yakıtın fazla gitmesi veya voltaj problemi oldu.Ama Niğde de bir usta üzerine sıcaklık ve elektriğe dayanıklı izolasyon bandı sardı.Böylece problem çözüldü.Bujinin çatlamasıda uzun yola gidip gelince oluyordu.Aşağı yukarı 3000-4000 km yol yaptım.Şimdilik bir problem kalmadı.Ama hala neden olduğunu da çözmek istiyorum.Böyle bir şey yaşayan oldu mu bilemiyorum ama olduysa ve nasıl çözüm buldularsa paylaşırlarsa sevinirim.

Yani aşırı ısınma sonucu benim fikrim. 1 numaralı silindirin lpg enjektörü ayarsız olabilir işeme yapıyo olabilir. Takılı olan nozzle çapı farklı olabilir. Başka bir fikrim yok

Aracınız
Yani aşırı ısınma sonucu benim fikrim. 1 numaralı silindirin lpg enjektörü ayarsız olabilir işeme yapıyo olabilir. Takılı olan nozzle çapı farklı olabilir. Başka bir fikrim yok
Farklı nozul denedik.Bu sefer de titreme ve yakıt artışı oldu.Bir tek enjektöre bakmadık.Dediğiniz gibi enjektörde sıkıntı olabilir.Bir de oraya bakmak gerekir.

Geri