Civic FB7 Niken Xenon Far Hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015

Merhaba arkadaşlar bu ürünü alsammı acaba ne diyorsunuz indirimde şuanda.
Kullananınız varsa aydınlatması iyimi kötümü

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Muhtemel uzunlar için alacaksınız. İlk kullanımlarda şimşek etkisi felan hoşunuza gidecek, sonra yağmurlar başlayınca geceleri göstermiyor diyeceksiniz. Eski üzerinden çıkan ampülleri saklayın kenarda dursun hocam
Ben photon ve Niken ikisini de kullandım. Niken belirli süre sonra söndü birisi çıkarttım. Photon u da yukarıda saydığım sebepler çıkarttım arkadaşa verdim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Muhtemel uzunlar için alacaksınız. İlk kullanımlarda şimşek etkisi felan hoşunuza gidecek, sonra yağmurlar başlayınca geceleri göstermiyor diyeceksiniz. Eski üzerinden çıkan ampülleri saklayın kenarda dursun hocam
Ben photon ve Niken ikisini de kullandım. Niken belirli süre sonra söndü birisi çıkarttım. Photon u da yukarıda saydığım sebepler çıkarttım arkadaşa verdim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler bilgi için hiç alma daha iyi diyosun yani

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Birincisi bunlar Xenon değil, LED ampul. Zannedersem aracınız fb7 premium veya dream. Xenon ampul zaten sizde yok, gerekli mekanizma da yok (otomatik ayar, far yıkama vs.) Yani aracınıza hem kisalara hem uzunlara uygun olur.

Ikincisi LED ampulde önemli olan farın uzun kısmı (ucuna doğru) mümkün olduğunca ince olması. Ancak o şekilde güzel bir ışık dağılımı yakalarsiniz. Ayrıca hangi şekilde monte edildigi de onemli. Uğraşıp yerinde görüp denemeye ve öğrenmeye sabrıniz ve isteğiniz varsa öyle yapin. ayrıca yabanci sitelerdeki forumlardan da takip edebilirsiniz. Maalesef ülkemizde bu LED ampuller çıtır çerez gibi "Xenon" adıyla ya da "LED Xenon" adıyla yanlış bilgilendirmeye yol açarak satiliyor. Bence kaliteli halojen ampulden şaşmayın.

Not: ben LED ampul taktım, gayet memnunum ama çok uzun süre araştırarak deneyerek yaptım. Ve evet, yağmurda uzun yolda biraz kötü. Onun dışında gayet iyi.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Ustam evet dediğiniz gibi Led ampulmuş.. Araç Fb7 dream ve uzun yol sadece yıllık izinlerimde kullanıyorum onun harici uzun yol kullanmıyorum ve orjinal ampuller de herhangi bir sıkıntı yok aydınlatma vs herşey güzel Xenon falan takmicam ona vereceğim parayı kayar Led e vermeyi düşünüyorum yapışkanlı Led veya başka birşey
Önleriniz olursa sevinirim.

Birincisi bunlar Xenon değil, LED ampul. Zannedersem aracınız fb7 premium veya dream. Xenon ampul zaten sizde yok, gerekli mekanizma da yok (otomatik ayar, far yıkama vs.) Yani aracınıza hem kisalara hem uzunlara uygun olur.

Ikincisi LED ampulde önemli olan farın uzun kısmı (ucuna doğru) mümkün olduğunca ince olması. Ancak o şekilde güzel bir ışık dağılımı yakalarsiniz. Ayrıca hangi şekilde monte edildigi de onemli. Uğraşıp yerinde görüp denemeye ve öğrenmeye sabrıniz ve isteğiniz varsa öyle yapin. ayrıca yabanci sitelerdeki forumlardan da takip edebilirsiniz. Maalesef ülkemizde bu LED ampuller çıtır çerez gibi "Xenon" adıyla ya da "LED Xenon" adıyla yanlış bilgilendirmeye yol açarak satiliyor. Bence kaliteli halojen ampulden şaşmayın.

Not: ben LED ampul taktım, gayet memnunum ama çok uzun süre araştırarak deneyerek yaptım. Ve evet, yağmurda uzun yolda biraz kötü. Onun dışında gayet iyi.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2015 Fb7

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben geçen sene premium aracımın bütün ampullerini lede çevirdim farlarda Philips kullandım memnunum bir şikayetim yok ömürleride iyi suanda 1 seneyi devirdi konuma bakabilirsiniz.

Geri