Nissan Qashqai alsam mı?

Aracınız
Civic ES7 2001
Sayın hondacı dostlarım bnde 2012 fb7 var 3.hondam iyi bilirim hondayı satıp uste 20-25 koyup araç almayı düşünüyorum bildiğim araç olan 2015 fb7 ile devam edeyim yoksa 2018 elentra mı yada qq ile mi hangisi mantıklı olur bilirim siz honda dersiniz direk ne yapsam hepside otomatik olacak bu arada

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ustura

0
Sayın hondacı dostlarım bnde 2012 fb7 var 3.hondam iyi bilirim hondayı satıp uste 20-25 koyup araç almayı düşünüyorum bildiğim araç olan 2015 fb7 ile devam edeyim yoksa 2018 elentra mı yada qq ile mi hangisi mantıklı olur bilirim siz honda dersiniz direk ne yapsam hepside otomatik olacak bu arada

Sen ihtiyaclarini yaz hocam. Bilenler yardim edebilir.

Onceliginiz yakit mi? Bakim mi? Genislik mi? Bagaj mi?

Mesela benim evimin garaj girisi yuksek. Civic ile alti vuruyordu bazen. Yuksek arac avantajli bana. Ama spor kullanmayi seviyorsaniz yere yakin olmasi daha iyi. 2. Elde honda cok guclu, kolay alip kolay satarsiniz. Hani sizin ihtiyaclar neler, millet ona gore yorum yapsin.

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2001
Ben öğretmen adamım tek atımlık mermisi olur memurun sanayiye girmiyecez satışı hızlı olacak hanımda kullanıyor otomatik sıkıntı etmeyecek yoksa kafadan oktavya dsg korkutuyor yoksa skoda içi gerçekten çok hoş hanım fb7yi basit buluyor aracın içi daha güzel olsun diyor elantra da iç olarak fena sayılmaz ha fb7den üstn değil ama daha modellisini alabiliyoruz qq ye gelirsek jiptir havalıdır iyi olur ama kronik sıkıntısı ne bu arada araç erzurumda kullanılacak

Ustura

0
Qq 1.2 si olan bir arkadasimin motoru degisti. Arkadas nissan i arayip deger dusumu veya arac iadesi istedi. Nissan da yenisini alirsan biz sana şu kadar indirim yapariz diye donmustu.2014 lerin cvt sanzimani biraz problemli diye duydum. qq hakkinda cok bir bilgim yok.

Dsg si olup da problem ugsayan cok arkadasim var. Iyi niyet garantisi altinda 4 bin kitlediler gecen hafta.

Hondanin dediginiz modelinde sanirim, ozellikle beyaz araclarda boya atmasi var. O da buyuk sorun.
Ben öğretmen adamım tek atımlık mermisi olur memurun sanayiye girmiyecez satışı hızlı olacak hanımda kullanıyor otomatik sıkıntı etmeyecek yoksa kafadan oktavya dsg korkutuyor yoksa skoda içi gerçekten çok hoş hanım fb7yi basit buluyor aracın içi daha güzel olsun diyor elantra da iç olarak fena sayılmaz ha fb7den üstn değil ama daha modellisini alabiliyoruz qq ye gelirsek jiptir havalıdır iyi olur ama kronik sıkıntısı ne bu arada araç erzurumda kullanılacak

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
en az yakan jipimsi makina C5 Aircross tur, 1000 küsür kg ağırlığı var adından da anlaşılacağı üzere uçan demir parçası gibi birşey kuş gibi hafif jipimsi arabadır, captur, kona, juke, c-hr sınıfındandır o bile 20000 lira olmuş

Captur ve Kona aynı sınıf denilebilir ama CH-R ve Juke o sınıfta değildir. C5 AirCross hiç değildir. C5 AirCross, Tiguan, QQ, Kadjar falan bunlar aynı sınıf araçlardır.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Siz tarifinizle bildiğiniz piyasa aracını tarif ediyorsunuz :)
Öğretmen adamın tek atımlık mermisi olayını tam anlamadım, benim tanıdığım öğretmenlerin çoğu krediye erişim imkanı sayesinde birçok kişiden çok daha rahat ve hızlı araç değiştiriyorlardı :unsure:

Aracınız
Civic ES7 2001
Hamid hocam tek atımlık mermi dediğimiz alırız aracı paramızın tümüyle sanayiyle arızayla uğraşacak paramız kalmaz anlamındasiz fb7 devam diyorsunuz o zmn

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid hocam tek atımlık mermi dediğimiz alırız aracı paramızın tümüyle sanayiyle arızayla uğraşacak paramız kalmaz anlamındasiz fb7 devam diyorsunuz o zmn

Potansiyel problemlerini ve çözümlerini bildiğim araçları tercih etmek bence en mantıklısı, bence FC5 daha yeni nesil bir araç ancak ilerde daha maliyetli kronik sorun potansiyelleri var gibi duruyor.
Şu videodaki ustanın görüşüne fazlasıyla katılyorum.

Aracınız
Civic ES7 2001
Çok haklısınız zaten bu honda sevgisi gözümüzü kapattı peki son olarak 2018 otomatik elite paket benzinli elantra mı yoksa alıştığımız 2015 fb7 mi aşağı yukarı fiyatları aynı suan kullandığım araç 2012 fb7

Geri