Nokian 205/55 R16 94W XL "eLine 2" Yaz Lastiği 2018

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kisligini kullaniyorum. WR D4 modelini burdaki arkadaslarin tavsiyesi uzerine aldim ve zerre pismanlik duymadim gercekten guzel lastik. Yazlik lastigim var olmasaydi kesinlikle bu lastigi alirdim.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kışlığını eski arabamda da kullandım. Fb7 yede aldım kullanıyorum. Başka lastik de kullanmam . Yazlığınıda çok beğenen var. Eminim iyidir.

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Anladığım kadarıyla bu lastik ile alakalı olumsuz hiçbir yorum yok lastik isminde yazan XL terimi lastik yanaklarını ekstra güçlendirdiğini sembolize ediyormuş W harfi ise 270 kilometre hızla gidebileceğini söylüyor

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Anladığım kadarıyla bu lastik ile alakalı olumsuz hiçbir yorum yok lastik isminde yazan XL terimi lastik yanaklarını ekstra güçlendirdiğini sembolize ediyormuş W harfi ise 270 kilometre hızla gidebileceğini söylüyor

Aklımdan geçen soruların cevaplarını da siz vermişsiniz hocam, Allah izin verirse bir haber bekliyorum inşallah gerçekleşirse ilk işim bu lastikleri almak. Dua etsin herkes, bir sıkıntı olmadan atlatmam gereken bir süreç var.. Hayırlısı..

Aracınız
Aklımdan geçen soruların cevaplarını da siz vermişsiniz hocam, Allah izin verirse bir haber bekliyorum inşallah gerçekleşirse ilk işim bu lastikleri almak. Dua etsin herkes, bir sıkıntı olmadan atlatmam gereken bir süreç var.. Hayırlısı..
Sizde mi kadro bekliyorsunuz

Aracınız
Aracınız
Duyduğum bilgiye göre, kullanmadım, nokian için kullanım süresince gayet başarılı fakat ömür olarak diğer üst segment markalara göre çabuk aşındığı kalmış aklımda.
Selamlar

Bir tutkudur Vtec.

Geri