O Çok Hızlı :)

375 Hp güzel rakam :) Fena ateş eder harbiden maşallah maliyet ne oluyor onuda merak ediyorum çok birşey yedi mi bu zamana kadar :)
[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] [MENTION=563]bilisim[/MENTION]

Hulk'un Sahipleri Ve Çok İyi Yapıyorlar Bu İşi Ben Takip Ediyorum Arkadaşları Kartalda Dükkanları miniks ikiz kardeşler AHMET VE HİLMİ AYNACI muhakkak bir görüş bence adamlar 1 Numara :)

Son düzenleme:
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] abi resimlerini çekicem iste daha başlanmadı parçalar gelicek bunlar çıkıcak avrupa yakasında yapılıyor abi ya usta herseyını ayarlıcak abı de k24 olcak ya o şekilde söyled. [MENTION=642]TLGTPTS[/MENTION] abi maliyet önemlimi baştan araba yaratıyosun :)

Aracınız
K24 düşünmüştüm başka olmaz zaten ama dikkat et gecen bir video koydum motor boyunu ve toplanma aşamasını göreceksin orda k24 yaptiginda karterle yol arasında 3-4 parmak kalir

Tapatalk....

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] Tabiki önemli degil :) bende çok istedim ama cesaret edemedim ne bileyim :D işte böyle yapanları görünce azımızın suyu akıyor :) fiyatı bilirsek belki bir umut olur diye sordum :)

[MENTION=563]bilisim[/MENTION] abi o video yu paylaşırmısın [MENTION=642]TLGTPTS[/MENTION] reıs fıyat benim bütcem 17 bin tl ama ne çıkıcak bilmiyorum olmadı bi 7 8 daha koyarım :):)

Geri