Civic EK Obd bağlantı kuramıyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kimse bağlanamadı herkesteki obd cihazı v2.1, bi kaç usta araç eski olduğu için v1,5 sürümlü obd cihazı gerekli dedi ? Doğru mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet doğru. 2 günde akü bitiyor ise kaçak testi yaptırın. Önceden olmayan yeni başlayan bir arıza ise sistemdeki voltaj düşüklüğüde bu göstergelerin yanmasına neden olur. Motor çalıştıktan sonra sistem kaç voltajla çalışıyor. Akü şarj oluyor mu takip edilmeli.

Hocam akü bitmiş marş almadı söktüm ben araç aküsüz şekilde 2 gün kaldı yeni akü taktım şuan 4-5 gün binmediği oluyor bişe olmuyor tek aklıma takılan internetten v1,5 cihaz alsam silebilirmiyim bu arızaları ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam akü bitmiş marş almadı söktüm ben araç aküsüz şekilde 2 gün kaldı yeni akü taktım şuan 4-5 gün binmediği oluyor bişe olmuyor tek aklıma takılan internetten v1,5 cihaz alsam silebilirmiyim bu arızaları ?

Eğer ecu arıza olarak algılıyor ise silebilirsiniz. Yok silinmez ise başka yerde problem vardır. Obd almadan önce arıza taraması yapabilen tamircilere gidip tarama yaptırıp sildirmeye çalışın. Olumlu sonuç alırsanız Obd alınabilir. Devamlı ikaz halinde olması ise iyi değil.
Srs ve Abs önemli donanımlar. Biri airbagle, diğeri fren sistemiyle çalışıp hayat kurtaran ekipmanlardır.

Geri