Ön cam izgarasina torpil atmislar

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar selamlar Yılbaşı gecesi talihsizlik yaşadık aracın üzerine torpil atmışlar oda ön cama çarpıp plastik akşamın üzerinde patlamış bu parçayı araştırıyorum fakat 800 lira gibi rakamlar söylüyorlar çıkmasına bu parayı vermek istemiyorum plastik kaynak nasıl olur sizce IMG_20210101_160205.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun ? Allah kimseyi çıkmacıların eline düşürmesin bir kaç kere işim düştü hiç iyi tecrübem olmadı özellikle izmirdekiler için.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Geçmiş olsun Allah kimseyi çıkmacıların eline düşürmesin bir kaç kere işim düştü hiç iyi tecrübem olmadı özellikle izmirdekiler için.

Kesinlikle. Ben de bostancıda bi parça için gitmiştim birisi serviste 70 olan parçaya hemen hemen aynı parayı istedi,diğeriyle de sohbet muhabbet derken giderken içtiğimiz çayları öde yeter dedi.Acayip tutarsız fiyatlar oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Servisten alın yeni parçayı dilerseniz sakin kafayla evde tamir edip letgo da satıp birazda maliyetinizi düşürebilirsiniz. Sanayiyi ne arabam ne de ben seviyoruz. Bakım işlerinde bile bunalıyorum.

Arkadaşlar selamlar Yılbaşı gecesi talihsizlik yaşadık aracın üzerine torpil atmışlar oda ön cama çarpıp plastik akşamın üzerinde patlamış bu parçayı araştırıyorum fakat 800 lira gibi rakamlar söylüyorlar çıkmasına bu parayı vermek istemiyorum plastik kaynak nasıl olur sizce Ekli dosyayı görüntüle 263578

Ben de senin için yedek parçacıklara soracam

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam servis bugün 1850 lira fiyat verdi o fiyatları vermem bu parça için.ies binerken böyle dertlerim yoktu
Servisten alın yeni parçayı dilerseniz sakin kafayla evde tamir edip letgo da satıp birazda maliyetinizi düşürebilirsiniz. Sanayiyi ne arabam ne de ben seviyoruz. Bakım işlerinde bile bunalıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2015
geçmiş olsun hocam can sıkıcı durum, ben çıkma yan sanayi sol ön kapı kolunu bile 300 tl ye zor buldum düşünün plastik krom kaplı altı üstü bir kol.. hondanın parçaları çok pahalı..
sağlam bir usta güzel kaynak yapar orayı orjinal gibi olmaz ama yapar kemik gibi olur. rahatsız etmeyecekse 100 tl ye bile halledilir.. sonra olmadı komple plastik parçayı boyarsınız

Geri