Ön camlar hakkında

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 lerde bu ön camları kaldırırken yavaş kaldırma problemini yaşayan yada bunu sorun olarak gören var mı acaba forumda benim canımı sıkmaya başladı iyice. Bunun bir çözüm yolu var mıdır acaba?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim aracın da her iki ön cam ve sağ ön cam sola göre oldukça yavaş kalkıyor, acaba herkeste böyle mi merak ediyorum ve çözümü var mı, 10.000 bakımına kadar bekleyip serviste çözmeyi düşünüyorum.

2018 exe otomatik benzin lpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ön camlar arka camlara göre bayağı bir yavaş kalkıyor. Hani 4 camda aynı olsa oluşu böyle dicem ama öylede değil. Fb7 de kapı bize doğru geliyordu fc5 te de şaşırtmadı honda bizi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Fc5 lerde bu ön camları kaldırırken yavaş kaldırma problemini yaşayan yada bunu sorun olarak gören var mı acaba forumda benim canımı sıkmaya başladı iyice. Bunun bir çözüm yolu var mıdır acaba?

Sıkışıp tekrar aşağı inmeye bir kaç kez karşılaştım, plastik parlatma ve koruma ürünlerinden cam fitiline uygulanıp denenebilir, fitil sertleştikçe cam zorlanıyor olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sıkışıp tekrar aşağı inme ile bir kaç kez karşılaştım, plastik parlatma ve koruma ürünlerinden cam fitiline uygulanıp denenebilir, fitil sertleştikçe cam zorlanıyor olabilir.
Hocam daha 2 aylık araç. Aldığımdan beri böyle birde. Zorlanıyor sanki tam kapanmaya yaklaşınca. Cam kaldırma modülünden olabilir mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam daha 2 aylık araç. Aldığımdan beri böyle birde. Zorlanıyor sanki tam kapanmaya yaklaşınca. Cam kaldırma modülünden olabilir mi?

Camların hepsi aynı anda kapanırken aküden dolayı yavaşlama yapabilir ama sadece tek camın kapanmasında yavaşlama modülden olur mu bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Camların hepsi aynı anda kapanırken aküden dolayı yavaşlama yapabilir ama sadece tek camın kapanmasında yavaşlama modülden olur mu bilmiyorum.
Hep beraber de aynı tek kaldırınca da aynı hocam. Arkalar çok hızlı bir şekilde kalkıyor ama önler ıkınıyor resmen

Aracınız
Civic FC5 2016

Merhaba ,

Aynı durum benimde dikkatimi çekti, özellikle cam kaldırma modülünden sonra acaba dedim . Modülü söküp tekrar denedim , aynı. Bu modeller böyle demek .

Kolay gelsin .

Sadece hayal et

Geri