Ön camların yavaş kapanması..

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam ben bugun girdim servise on camlari yagladilar kapi fitilini temizlediler, on sag cam ile sol cam ayni kapaniyor artik duzeltmisler baya sanki bi fark yok artik ama torpidodan gelen sesi azalttilar da kesemediler yan direkleri bi kagit bantla izole ediyolar ama yine de kesilmedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam trim sesi yüzünden defalarca gittim servise ama çözüm yok kesinlikle. Dediğiniz gibi işlem yaptık tamam diyorlar ama ya o an gidiyor sonra geliyor yine yada azalıyor dediğiniz gibi. Artık kabullendim. Kendim çözüm üretmeyi düşünüyorum

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam ben bugun girdim servise on camlari yagladilar kapi fitilini temizlediler, on sag cam ile sol cam ayni kapaniyor artik duzeltmisler baya sanki bi fark yok artik ama torpidodan gelen sesi azalttilar da kesemediler yan direkleri bi kagit bantla izole ediyolar ama yine de kesilmedi.

aynı işlemler.. fitil temizliği, fitillere silikon sıkıldı. senin kapı kaplaması söküldü mü hocam? ilk gün tam istediğim gibi değildi ama sonraki gün daha iyi performans göstermeye başladı camlar. anlamadım valla.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aman hocam birde trim çıkmasın başıma. valla 10.000km bakımına kadar servis görmek istemiyorum artık. bu trim sesi uzun yolda tavan sunroof bölgesinden gelmişti. sonraki günlerde bir daha duymadım, duymakta istemiyorum. şimdi sen söyledin ya benim kulaklar arabada ses arar valla. arabaya biner binmez açacaksın müziği, kafan rahat olacak..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Trim sesiyle uğraşmayın çözümü yok

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
aynı işlemler.. fitil temizliği, fitillere silikon sıkıldı. senin kapı kaplaması söküldü mü hocam? ilk gün tam istediğim gibi değildi ama sonraki gün daha iyi performans göstermeye başladı camlar. anlamadım valla.

Benimki icten de islem gordu hocam sokuldu o yuzden ama on sag cam yag gibi kayiyor o yuzden iyi simdilik. Trim sesi de zamanla c segmentinde kacinilmaz bi olay kendimiz de cozebiliriz de torpido da nereden geldigini bulamiyorum torpidoyu acinca arabayla hereket ederken de torpidoya bakamiyorum o yuzden ugrasip bulmam lazim zamanla bulurum herhalde.

Benimki icten de islem gordu hocam sokuldu o yuzden ama on sag cam yag gibi kayiyor o yuzden iyi simdilik. Trim sesi de zamanla c segmentinde kacinilmaz bi olay kendimiz de cozebiliriz de torpido da nereden geldigini bulamiyorum torpidoyu acinca arabayla hereket ederken de torpidoya bakamiyorum o yuzden ugrasip bulmam lazim zamanla bulurum herhalde.

hocam bi sorum olacak. camları yaptırdıktan sonra cam yarıya kadar açıkken kapıyı açıp kapadın mı hiç. bende camlar açıkken kapadığımda cam sallanıyor ve hoş olmayan bir ses geliyor. yani camlar kapalıyken aldığın tok kapı kapanma sesi yerine cam sallantısı sesi geliyor. acaba kanalları açarken cam fazla serbest mi kaldı. bugün arkadaşın VW bindim, onda denedim. ne bir cam sallantısı nede bir ses var. sende durum normalse servise gidicem tekrardan. dönüş yaparsan sevinirim. @UK61 hocam sen hiç dikkat ettin mi?

Aracınız
Cam filmi serviste yaptirmadiginiz için garanti dışı diyecekler Arkadaşlar çözümü çok basit kapı döşemesini çıkartın uzun metal ray göreceksiniz motorun hareket ettiği aynı zamanda üzerinde çelik bir halat var onu güzelce yağların detaya girerseniz makara filan işin içinden çıkamaz kimse de uğraşmaz. Servise bildirin bakalım ne diyecekler.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri