Ön camların yavaş kapanması..

seninki biraz daha farklı bir sorun gibi hocam. benimki kapanıyor ama yukarı çıkarken zorlanıyor, seri bir kapanış yok. senin sorun ne çıkacak bakalım...

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seninki biraz daha farklı bir sorun gibi hocam. benimki kapanıyor ama yukarı çıkarken zorlanıyor, seri bir kapanış yok. senin sorun ne çıkacak bakalım... ywzckr

ywzckr

0
seninki biraz daha farklı bir sorun gibi hocam. benimki kapanıyor ama yukarı çıkarken zorlanıyor, seri bir kapanış yok. senin sorun ne çıkacak bakalım... ywzckr

Hocam surekli yapmiyor bu sorunu ama normalde senin dedigin gibi surucu camina gore nerdeyse yari hizla kapaniyor. Baska 2017 arkadasin aractada ayni. Sag on tweeter a dikkat edin bazen yerinden gevsemis oluyor o yuzden cami sikistiriyor ondan da yavas aciliyor belki onu duzelterek sorunu cozebilirsiniz. Ben duzeltmekten biktigim icin kapiyi sokturcem mecbur allahtan cam filmi var da camin kapanirken dikkat edip nasil oldugunu gordum. Servisi aradim randevu icin donecekler bakalim yapilinca yazarim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fc5 lerde genel bir sıkıntı var belli oluyor.. evet benimkide yarı hızla kapanıyor aynısı.. tamam hocam gelişme olursa buradan paylaşırsın. olmadı bende 10.000 bakımından önce de götürebilirim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam surekli yapmiyor bu sorunu ama normalde senin dedigin gibi surucu camina gore nerdeyse yari hizla kapaniyor. Baska 2017 arkadasin aractada ayni. Sag on tweeter a dikkat edin bazen yerinden gevsemis oluyor o yuzden cami sikistiriyor ondan da yavas aciliyor belki onu duzelterek sorunu cozebilirsiniz. Ben duzeltmekten biktigim icin kapiyi sokturcem mecbur allahtan cam filmi var da camin kapanirken dikkat edip nasil oldugunu gordum. Servisi aradim randevu icin donecekler bakalim yapilinca yazarim.

hocam bugün servise götürdüm aracı. bu sorundan dolayı çok araba geliyormuş. ön kapılar söküldü, camın geçtiği kanal biraz daha açıldı, fitiller temizlendi spreylendi. sonuç bir tık daha iyi ama o net kapanma yok maalesef. geçen kia' ya bindim camları açıp kapadım yağ gibi akıyor cam. bizimki kapansam mı kapanmasam mı, hep bir tereddüt içinde valla yapacak başka da bişey yok böyle kullanıcaz. senin sonucu da buradan paylaşırsan sevinirim.

ywzckr

0
Hocam ben bugun girdim servise on camlari yagladilar kapi fitilini temizlediler, on sag cam ile sol cam ayni kapaniyor artik duzeltmisler baya sanki bi fark yok artik ama torpidodan gelen sesi azalttilar da kesemediler yan direkleri bi kagit bantla izole ediyolar ama yine de kesilmedi.

Geri