Ohh yahu! Nihayet arka plakayı çift taraflı bant ile sabitledik. Plaka beyaz

sk67a

0
Plakaya beyaz çerçeve yapıldı. Henkel çift taraflı bant ve biraz da silikon ilave ile öyle sıkı
monte edildi ki plaka; plaka parçalanır ama bant yerinden oynamaz.

Bagaj kapağı en sonunda cukkk diye tok ve güzel bis ses ile titreşim yapmadan kapanıyor.
Sanki başka bir arabanın bagaj kapağı bu. Muhteşem ötesi...

y65J6wu.jpg

VTs4rLN.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Ohh yahu! Nihayet arka plakayı çift taraflı bant ile sabitledik. Plaka beyaz

Ynt: Ohh yahu! Nihayet arka plakayı çift taraflı bant ile sabitledik. Plaka beyaz

Hocam ben bu konuyu gözden kaçırmışım daha yeni gördüm, siyah çerçevenin üzerine bir şey mi kapladınız?

sk67a

0

Plakanin siyah cercevesini galiba teknisyen tiner solusyonla mi nedir, veya boya sprey kullanarak beyaz yapti.
"Yok, bosver kalsin" dedim ama o da soyle dedi; "Bak, cok hosuna gidecek", ben de "tamam" dedim. oyle oldu.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hafta sonu bende aynı işlemi yaptım, yaparken bi ara şeytan dürttü ön tampondaki orjinal plakalığıda sökmeyi, ufak dokundurmalarda tamponun önünde bariyer olur deyip vazgeçtim, görüntü olarak sökülse aslında daha mı iyi olur ?

sk67a

0

[quote author=NoFeaR link=topic=137.msg1814#msg1814 date=1392757780]
Hafta sonu bende aynı işlemi yaptım, yaparken bi ara şeytan dürttü ön tampondaki orjinal plakalığıda sökmeyi, ufak dokundurmalarda tamponun önünde bariyer olur deyip vazgeçtim, görüntü olarak sökülse aslında daha mı iyi olur ?
[/quote]
Bence on tampon cerceveligine dokunma. Oyle kalsin. Park yerinde arabayi yanastirirken ilk once on tampon ve cerceveligi
duvara-muvara dokunuyor. Bu sayede on tamponu surtmuyoruz.

sk67a

0

[quote author=Attila Khan link=topic=137.msg1830#msg1830 date=1392805455]
Vay güzel olmus bu sekilde
[/quote]

En guzel tarafi ise zangir-zungur bagaj kapagi kapandiginda cikan o rahatsiz edici gurultunun yok olmasi oldu.
Simdi "cunnnk" diye kapaniyor bagaj kapagi.
8)

[quote author=sk67a link=topic=137.msg1845#msg1845 date=1392856371]
[quote author=Attila Khan link=topic=137.msg1830#msg1830 date=1392805455]
Vay güzel olmus bu sekilde
[/quote]

En guzel tarafi ise zangir-zungur bagaj kapagi kapandiginda cikan o rahatsiz edici gurultunun yok olmasi oldu.
Simdi "cunnnk" diye kapaniyor bagaj kapagi.
8)

[/quote]

İlla ki işe yarayacaktir görsel olarak zaten cok iyi olmus şuan. Benim yeni bir sorunum cikti arabaya binenler cok hizli kapatıyorlar ( eski arabaklardaki gibi sanıyorlar ) sinir oluyorum ama akraba oluncada birsey diyemiyoruz haliyle acaba ilerde aracin kapılarında sorun olur mu yani hafif itelesen zaten kapanacak bunlar hizli itince baya bir ses cikiyor araba sallanıyor :(

Geri